Tomasz Repeta| 

Edyta Górniak jest zakochana po uszy. Spójrzcie tylko na te romantyczne zdjęcia

28

Piosenkarka coraz śmielej publikuje zdjęcia z ukochanym. Tym razem pokazała romantyczną fotkę z okazji urodzin Mateusza Zalewskiego, obecnego partnera.

Edyta Górniak
Edyta Górniak (ONS.pl)

Na początku zarówno Mateusz, jak i Edyta byli nieco powściągliwi w obnoszeniu się ze swoimi uczuciami. Po kilku miesiącach są już nieco bardziej odważni.

Na profilu Edyty Górniak pojawiła się fotka pary. A niewiele ich w mediach społecznościowych. Stąd też po zobaczeniu intymnych kadrów wybuchły spore emocje wśród fanów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Cudowna para", "Cudna i szczęśliwa. Głos cudowny, wrażliwość niesamowita. Dla mnie wspaniała artystka", "Pięknie wyglądacie, życzę wam szczęścia" – czytamy wśród całej masy komentarzy.

Związek z młodszym mężczyzną od samego początku budzi sporo emocji, ale to właśnie Mateusz Zalewski rozkochał w sobie artystkę - Mateusz natychmiast uwiódł Edytę swoją czułością. Od razu też polubił go jej syn. Jest tak szczęśliwa, że mogłaby przenosić góry – zdradził jakiś czas temu informator "Faktu".

Zdaje się, że Edyta jest naprawdę szczęśliwa. Zdjęcia są tego doskonałym potwierdzeniem.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić