oprac. Grzegorz Kłos| 
aktualizacja 

Fani modlą się za Zenka Martyniuka i jego rodzinę

146

Wspaniała inicjatywna. Fanklub disco polo w Ornecie (woj. Warmińsko-mazurskie) postanowił wesprzeć swego idola.

Lider Akcentu ma najwspanialszych fanów
Lider Akcentu ma najwspanialszych fanów (East News)

Pan Artur Wróbel, prezes fanklubu disco polo, razem z innymi wielbicielami gatunku odmawia różaniec za muzyka i jego bliskich.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Daniel M. zaprzepaści karierę ojca? "Mógłby pomyśleć o jego dorobku"

- Codziennie o godz. 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść do mnie, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu - mówi Wróbel w rozmowie z "Super Expressem".

Spotkania modlitewne w intencji lidera Akcentu rozpoczęły się w styczniu. To wtedy do mediów zaczęły docierać coraz bardziej niepokojące informacje.

Chodzi oczywiście o sprawę Daniela M., syna Zenka, i jego kłopotach. Przypomnijmy, że w mężczyzna rozstał się ze swoją ciężarną żoną w mało przyjemnych okolicznościach, ma kłopoty z prawem i zerwał kontakty z rodzicami.

Martyniukowie bardzo przeżywają tę sprawę. Wcześniej pisaliśmy, że rodzice chcą wysłać syna na odwyk. Próbowali też ściągnąć go z powrotem do rodzinnego Białegostoku – bez skutku. Daniel nie otworzył nawet drzwi.

- Zachęcam wszystkich fanów z całej Polski, a nawet z całego świata, aby się przyłączyli do modlitwy za zdrowie Zenka i jego rodziny - mówi prezes fanklubu z Ornety.

Spotkania modlitewne fanów disco polo odbywają się u pana Artura w domu. Prezes przeznaczył na ten cel osobny pokój, w którym znajdują się płyty, plakaty i inne cenne memorabilia związane z ukochaną muzyką.

https://tv.pudelek.pl/video/60-letni-prawnik-ma-cialo-kulturysty-Silownia-to-jego-drugi-dom-22117/

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić