Karolina Grabińska
Karolina Grabińska| 

Finalistka "Top Model" pokazała żonę Marcina Prokopa. To jej zawdzięcza sukces

17
Podziel się:

Marcin Prokop i jego żona bardzo chronią swoją prywatność. Dopiero teraz, dzięki Ani Markowskiej z "Top Model", wyszło na jaw, czym obecnie zajmuje się i jak wygląda Maria Prokop.

Maria Prokop została managerką gwiazd
Maria Prokop została managerką gwiazd (East News)

Jeszcze nie tak dawno w jednym z wywiadów Marcin Prokop zdradził, że często pracuje z żoną przy kuchennym stole. Przy tej okazji zdradził, co robi jego partnerka.

- Oprócz telewizji prowadzę również swoją firmę - agencję oferującą wykłady motywacyjne oraz szkolenia - więc często pracuję w domu. Podobnie moja żona, która zajmuje się między innymi sprzedawaniem sztuki do przestrzeni publicznych - mówił w rozmowie z jednym z tygodników.

Teraz okazuje się, że Maria Prokop jest również managerem. Wszystko wydało się za sprawą Ani Markowskiej, która brała udział w siódmej edycji "Top Model". Dziewczyna zmagała się z nowotworem złośliwym głowy. Podczas castingów zrobiła duże wrażenie na jurorach i widzach show. Ostatecznie przegrała w finale z Kasią Szklarczyk, ale po programie świetnie sobie radzi w modelingu - chodzi po wybiegach, wystąpiła w reklamach, a w mijającym roku można ją było zobaczyć nawet na Paris Fashion Week.

Okazuje się, że za sukcesami Markowskiej stoi właśnie żona Prokopa.

- Na początku Marcin do mnie zadzwonił. Mieliśmy co prawda działać pod agencją Marcina: Prokop studio, natomiast nie do końca wiedzieliśmy jak to wszystko rozwiązać, bo ja też modowo będę chciała działać. No i okazało się, że Marysia chciałaby się mną zająć. Też wiem, że miałam ogromne wsparcie córki Marcina i Marysi, która oglądała Top Model. Więc to chyba jej zawdzięczam to wszystko. No i udało się - powiedziała w rozmowie z Jastrząbpost modelka.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia Ania podziękowała Marysi personalnie i pokazała jej zdjęcie. Partnerka Marcina sporo się zmieniła od czasu, gdy ostatni raz widzieliśmy ją na salonach u boku męża. Przede wszystkim ma burzę blond loków.

"Moja managerka i mój anioł stróż ⭐️😇❤️ jedna z najpiękniejszych kobiet w moim życiu. Takich osób życzę wam w te święta kochani !! Trzymajcie się blisko bo bliscy są najważniejsi" - napisała Markowska na Instagramie.

Poznalibyście ją po latach?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić