Michał Dziedzic
Michał Dziedzic| 
aktualizacja 

Godlewska wkroczyła na salony. Pokazała dekolt na imprezie CKM

64

Małgorzata Godlewska pojawiła się na imprezie magazynu dla panów. Celebrytka starała się seksowne pozować na czerwonym dywanie.

Małgorzata Godlewska pokazała swoje wdzięki
Małgorzata Godlewska pokazała swoje wdzięki (AKPA)

Siostry Godlewskie zdobyły sławę chwilę przed ubiegłorocznymi Świętami Bożego Narodzenia. Esmeralda i Małgorzata nagrały wspólnie kilka kolęd, które momentalnie stały się hitem sieci. Choć internauci przesyłali sobie nagania przebojowych sióstr po to, by się pośmiać, a nie podziwiać ich skalę głosu, Godlewskie zyskały sporą popularność. Dziewczyny poszły za ciosem i skomponowały własną piosenkę, do której postał erotyczny teledysk. Zapowiedziały też serię koncertów! Gdyby komuś było mało mocno zoperowanych piosenkarek, ma szansę by podziwiać ich wdzięki na 4funTV, tam Esmeralda i Małgorzata prowadzą prognozę pogody topless.

Pomimo tego, że obie spotykają się z wielkim hejtem, nie zamierzają rezygnować z kariery w show biznesie. Coraz śmielej wkraczają na stołeczne salony. Na imprezie z okazji 20-lecia magazynu CKM pojawiła się jedna z sióstr - Małgorzata. Założyła białą bluzkę ze sporym dekoltem, na którą ubrała czerwoną marynarkę, dobrała też spodnie pod kolor. Myślicie, że prezentowała się stylowo?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić