Agnieszka Kwiatkowska| 
aktualizacja 

Górniak nie spotyka się z piłkarzem? Nieprawda!

23
Podziel się:

Jeszcze niespełna miesiąc temu Edytę Górniak łączono z przystojnym Tomaszem Mazurkiewiczem. Teraz tygodnik Party donosi, że związek sportowca i piosenkarki nie wypalił. Osoby z otoczenia piosenkarki zaprzeczają jednak tym plotkom

Edyta Górniak
Edyta Górniak (Paparazzi)

Edyta Górniak od lat szuka "tego jedynego". Niestety, podczas gdy jej życie zawodowe układa się całkiem dobrze, w prywatnym, a raczej w miłosnym, jest nieco gorzej. Niedawno sporo plotkowano o tym, że piękna 46-latka wpadła w oko Mazurkiewiczowi. Piłkarz wypowiadał się na temat relacji roztropnie i nie deklarował miłości po grób. - Edyta stała mi się bardzo bliska. O związku chyba jeszcze nie ma mowy, ale relacja się rozwija - mówił "Fleszowi". Górniak również wydawała się badać grunt: - Będę może trochę bardziej ostrożna i mądrzejsza, tym razem.

Zobacz także: Edyta Górniak w końcu odnalazła miłość? "Zauważyła, że zmiany partnerów są groteskowe" (KLIKA PUDELKA)

Miesiąc później "Party" donosi, że o związku między Edytą a Tomaszem nie ma już mowy. Chociaż Mazurkiewicz wydawał się dobrze pasować do diwy (razem wyglądali świetnie!), a nawet starał zaprzyjaźnić z jej 15-letnim synem, nie udało się. Ich "love story" skończyła się jeszcze zanim zdążyła się na dobre zacząć. Różnica wieku - niemal dokładnie 9 lat - pewnie nie była problemem. Górniak od dawna spotyka się z mężczyznami młodszymi od siebie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Według "Party" wokalistka ma na oku nowego przystojniaka. Tym razem młodszego aż o 20 lat. Nie znamy jego nazwiska - informator pisma wyznał jedynie, że chodzi o rapera i podróżnika. Górniak i tajemniczy chłopak kilka razy zjedli wspólnie kolację, a ponieważ doskonale się dogadywali, nie chcieli się rozstawać.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić