oprac. Jakub Zagalski| 

Grimes jest w ciąży. Musiała ocenzurować zdjęcie

8
Podziel się:

Grimes i Elon Musk spodziewają się pierwszego dziecka. Artystka poinformowała o tym na Instagramie, zamieszczając roznegliżowaną fotkę. Teraz wisi tam nieco ugrzeczniona wersja.

Grimes i Elon Musk poznali się w 2018 r.
Grimes i Elon Musk poznali się w 2018 r. (Getty Images)

Pierwsze ciążowe zdjęcie Grimes wisiało na Instagramie bardzo krótko i musiało być zastąpione fotką, która nie łamała regulaminu serwisu. Artystka zrobiła to, zasłaniając nieco piersi długimi warkoczykami. Na jej brzuchu widać fotomontaż z wizerunkiem dziecka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Grimes, właściwie Claire Elise Boucher, to 31-letnia piosenkarka z Kanady, która wydała debiutancki album w 2010 r. Przełom w jej karierze nastąpił dwa lata później wraz z wydaniem trzeciej płyty – "Visions". W 2016 r. dała jeden z najlepszych występów na gdyńskim Open'er Festival.

21 lutego ma się ukazać jej piąty album, zatytułowany "Miss Anthropocene ".

Zobacz także: Obejrzyj: Tesla - ciężarówka jechała bez kierowcy. Nagranie szybko stało się hitem w sieci

Ojcem dziecka Grimes jest Elon Musk. 48-letni miliarder, współzałożyciel przedsiębiorstw PayPal, SpaceX, Tesla, ma już za sobą trzy nieudane małżeństwa z dwiema kobietami (z brytyjską aktorką Talulą Riley żenił się i rozwodził dwukrotnie). Przed poznaniem Grimes Musk był związany z aktorką Amber Heard.

Elon Musk doczekał się sześciu synów z pierwszą żoną. Ich pierwszy syn zmarł w wieku 10 tygodni. Później zdecydowali się na zabiegi in vitro, które dały im najpierw bliźniaki, a później trojaczki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić