o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Marta Ossowska
|

Hanna Lis ostro o wypadku Kamila D. "Zero współczucia dla potencjalnych morderców"

86
Podziel się

W piątek 26 lipca dziennikarz Kamil D. spowodował wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu. Koledzy z branży nie pozostawiają na nim suchej nitki. Sprawę ostro skomentowała na Twitterze Hanna Lis.

Hanna Lis ostro o wypadku Kamila D.
Hanna Lis ostro o wypadku Kamila D. (East News)
bEDJETHF

W okolicach godziny 13 na autostradzie A1 w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego auto prowadzone przez dziennikarza wypadło z pasa ruchu i staranowało barierki. Policja stwierdziła, że Kamil D. miał w wydychanym powietrzu 2,6 promila alkoholu.

W środowisku dziennikarskim zawrzało. Wielu znajomych Kamila D. nie powstrzymało się od komentarza, otwarcie krytykując postępowanie mężczyzny. Jedną z najmocniejszych opinii wydała Hanna Lis.

bEDJETHH

"Zero współczucia dla potencjalnych morderców za kierownicą. I naprawdę mam w głębokim poważaniu, czy siedzi za nią dziennikarz, czy sprzedawca z pobliskiego spożywczego. Każdy ma swoje dołki, ale nie każdy rusza w miasto uzbrojony w kałasza, lub 2,6 promila. Na jedno wychodzi" - napisała dziennikarka na Twitterze.

Trudno nie zgodzić się z Hanną Lis, zwłaszcza że nie jest to pierwszy raz, kiedy Kamil D. ma problemy z prawem. W 2017 r. odebrano mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości o 50 km/h. Teraz dziennikarz został przesłuchany w Prokuraturze Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim. Postawiono mu zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Do sądu trafił wniosek o tymczasowe aresztowanie Kamila D.

Dziennikarzowi grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, grzywna w wysokości 60 tys. zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów do 15 lat.

bEDJETIi
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(86)
lj hui8WTUJKJ...
2 lata temu
Zero tolerancji dla pijaków i przyjaciółek odbijających mężów przyjaciółkom!!!!!!
jamoha
2 lata temu
Sąd nie wyraził zgody na aresztowanie. Bo chyba nie dopatrzył się zagrożenia w ruchu drogowym. A sędzia jest bezstronny, obeznany z prawem i wie najlepiej.
Jerry
2 lata temu
Anarchia sądy w tej chwili największa mafia w Polsce żeby stały przeciwko własnemu państwu w samym środku Europy w XXI wieku to się w głowie nie mieści.
bEDJETIj
Polska rzeczy...
2 lata temu
Hanka ma racje, ale powinna dodc, ze w Polsce dziennikarz może zabic nawet wszystkie dzieci autobus szkolnego i za kratki i tak nie pójdzie... Takie uczciwe sądy...
ju
2 lata temu
buc, zawsze był bucem
werwre
2 lata temu
2 lata to jakis zart. minimum 10
AZ - Wawa
2 lata temu
Dobrze Pani mówi ! On sobie pozwala stanowczo za dużo ! Za kogo się on uważa?
evA
2 lata temu
panno lis -bo teraz panno nie ? pan durczok nie jest dla mnie krewnym ani pani, ale pani robi z siebie swieta, bo tylko tacy moga krytykowac, zrobil zle, bardzo , ale nikogo nie zabil .-mial szczescie ? nie usprawiedliwiam, ale prosze nie krytykowac kogos, najpierw spojrzec na siebie a potem zabrac glos
Rodzina.
2 lata temu
Pani Hanno 100 % - jesteśmy tego samego zdania. Czekają, aż zrobi komuś krzywdę !!
Hot
2 lata temu
Sama pewnie jeździ na gazie, Sami pjia jedzą a oskarżenia idą. Coś się wydarzy to afera media
Paweł
2 lata temu
Brawo pani Haniu!
ghuk.'/
2 lata temu
czyli się znowu wykręci jak ostatnio bodziennikarz porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!
kb
2 lata temu
takich ludzi to się powinno ukarać srogo a nie mu współczuć a nie dopiero wypószczać za poręczeniem majątkowym i to tak niskim owinna być konfiskata samochodu i wiezienie to inni by nie siadali za kółkiem
bEDJETIb
Gość
2 lata temu
Zrobić manifestację pod sądami - dość tego!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić