Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Tomasz Repeta
|

Joanna Przetakiewicz spotkała się z Michelle Obamą. "Kocham takie momenty w życiu"

6
Podziel się:

"Kiedy ją zobaczyłam oniemiałam z zachwytu" - pisze Joanna Przetakiewicz o spotkaniu z Michelle Obamą. Wrażeniami podzieliła się na swoim instagramowym profilu.

To wyjątkowy czas dla Joanny Przetakiewicz. Spotkała się z Michelle Obamą.
To wyjątkowy czas dla Joanny Przetakiewicz. Spotkała się z Michelle Obamą. (East News, East News)

Joanna Przetakiewicz już jakiś czas temu zapowiadała wyjątkowe spotkanie, ale nie chwaliła się z kim ono będzie. W komentarzach internauci typowali, że może być to właśnie Michelle Obama. I rzeczywiście była to ona.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Joanna Przetakiewicz wspomina pierwszy biznes: "Smak bycia sobie samą szefową jest niesamowity"

"Odczekałam 3 dni, aby napisać ten post. Chciałam wszystko sobie jeszcze raz przemyśleć. Kocham takie momenty w życiu, które zmieniają je na lepsze i zawsze będę się o nie bardzo starać. Dla mnie największym bodźcem i stymulacją jest żywa rozmowa z ludźmi. Bycie z innymi" - napisała w pierwszym poście po spotkaniu.

"Dzięki uprzejmości mojego przyjaciela dostałam bardzo specjalne i wyjątkowe zaproszenie do wspólnej rozmowy wraz z grupą 20 osób na godz 16 30. Każdy z nas podchodził do Michelle na krótka indywidualną rozmowę. Kiedy ją zobaczyłam oniemiałam z zachwytu. Zobaczyłam ultra glamour, piękną kobietę, bardzo naturalną. Przystępną, przyjazną, która czekała na nas ... z otwartymi ramionami. I to właśnie zrobiło na mnie największe wrażenie!" - zachwyca się Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz przyznaje, że kilkanaście minut rozmowy z Obamą zmieniło jej życie. Czuła wielki zaszczyt, że porozmawiać o inicjatywie "Era nowych kobiet". Polska projektantka wyciągnęła także z tego spotkania naukę na przyszłość. Nie wolno dać sobie podciąć skrzydeł i trzeba rozmwaić o wszystkich. Zarówno o sukcesach, jak i o słabościach i porażkach. "Naprawdę zadziała się magia. Powiem wam, że łzy płynęły mi strumieniem jeszcze długo. I teraz już wiem na pewno, że nigdy się nie poddam" - skwitowała Przetakiewicz.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(6)
Sama la mania
3 lata temu
kochaj Joasiu bo już niedługo ci go zostało :)
gusstaww
4 lata temu
I co? I co? Pewnie poszły na lody.
ja3
4 lata temu
Gwiazda dzieki J K
bluszcz
4 lata temu
dla mnie to szok, powiedzcie mi co taka naczelna kurza twarz Polski, która daje każdemu kto ma kasę spotyka się z reprezentantami świata. Rozumie, że jakby żył Heffner o to nawet jestem pewna bo to jej klimaty ale tak????
Ryszard
4 lata temu
Każdy kocha jakieś momenty... ja np te gdzie rusza mój teatr.. a raczej szopka
sdfsdf
4 lata temu
zeby podniecac sie spotkaniem z kims takim... niby kto to jest? szkoda slow... hahaha
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić