oprac. Grzegorz Kłos| 

Johnny Depp nie bił Amber Heard? Nowe zeznania świadków

17

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. W pozwie przeciwko byłej żonie Johnny Depp oskarża ją o cynizm, kłamstwo i granie pod publiczkę. Ma na to dowody.

Chwilę przed rozstaniem. 9 styczeń 2016 r., Culver City, Kalifornia.
Chwilę przed rozstaniem. 9 styczeń 2016 r., Culver City, Kalifornia. (Getty Images)

Wojna eks-małżonków trwa. Na początku marca pisaliśmy, że Johnny Depp oskarżył byłą żonę o zniesławienie. Wniósł przeciwko niej pozew i zażądał 50 mln dol. zadośćuczynienia.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Depp przygotowuje się do nowej roli? "Bohater ma prowadzić niehigieniczny tryb życia"

Dziennikarz "Daily Mail" dotarł do 40-stronicowego dokumentu. Rzuca on zupełnie nowe światło na związek gwiazd Hollywood.

Johnny Depp i jego pełnomocnik Adam Waldman oskarżają 32-letnią aktorkę o cyniczną grę pod publiczkę. Chodzi o selfie aktorki z 2016 r.

Trzy lata temu Amber Heard wrzuciła do sieci zdjęcia swojej posiniaczonej twarzy. Jedna z fotografii trafiła nawet na okładkę magazynu "People". Aktorka ogłosiła, że jest ofiarę przemocy domowej. Oprawcą miał być jej mąż.

W pozwie, do którego dotarł redaktor Tom Leonard, znajdują się zeznania świadków – pracowników budynku, gdzie znajdował się apartament pary. Ich wersja ma podważać prawdomówność Amber. Prawnik aktora dowodzi, że Heard ukartowała wszystko ze swoimi przyjaciółmi i wrobiła Deppa.

"Bomba", jaką zdetonowała w mediach, była "cynicznie skorelowana" z premierę jej filmu. Wszystko po to, aby zyskać rozgłos i dostać role w hollywoodzkich blockbusterach.

Depp twierdzi też, że przez fałszywe oskarżenia stracił propozycje pracy – m.in. rolę kapitana Jacka Sparrowa.

W dokumencie można też przeczytać, że to Depp padł ofiarą przemocy domowej – Amber miała go bić i rzucić w niego butelką wódki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gwiazdor i jego pełnomocnik zapowiadają, że ujawnią dowody - filmy, zdjęcia i zeznania naocznych świadków - które oczyszczą jego imię.

Z pisma wynika też, że Amber Heard zaczęła przyprawiać rogi Deppowi zaledwie miesiąc po ceremonii ślubnej. Jej kochankiem miał być Elon Musk – miliarder, przedsiębiorca, filantrop i twórca m.in. Tesla Inc. Którego łączono też m.in. z Angeliną Jolie.

Johnny Depp i Amber Heard byli małżeństwem zaledwie 15 miesięcy. Powodem zerwania miały być "różnice nie do pogodzenia". Para rozstała się w atmosferze skandalu. Heard wniosła o rozwód w maju 2016 r.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić