Kinga Michalska| 

Julia Wieniawa pokazała siostrę. Poczuły już świąteczny klimat

6
Podziel się:

Choć Julia Wieniawa jest osobą bardzo zapracowaną, zawsze znajdzie czas dla rodziny i przyjaciół. Okres świąteczny jest jednak tym momentem, gdzie czasu dla najbliższych aktorka może wygospodarować najwięcej. Z tej okazji zabrała siostrę na łyżwy.

Julia Wieniawa pokazała siostrę.
Julia Wieniawa pokazała siostrę. (ONS.pl)

Codzienność Julii Wieniawy jest zabiegana i stresująca. Występy w reklamach, filmach i serialach są naprawdę męczące i przysparzają sporo zmartwień. Nie każdy jest na tyle odporny psychicznie i zdeterminowany, by doskonale sobie poradzić, biorąc pod uwagę oczekiwania i presję czasu. Dlatego też Wieniawa bardzo mocno ceni sobie chwile, w których może w całości poświęcić swoją uwagę najbliższym.

Zobacz także: ZOBACZ WIDEO: Julia Wieniawa odpoczywa tylko za granicą

Okres świąteczny to dla Julii Wieniawy idealny czas. Nie musi skupiać uwagi na zobowiązaniach i kontraktach. Zamiast tego może w pełni skupić się na rodzinie. Z tej okazji zabrała swoją młodszą siostrę - Kornelię, na lodowisko. Trzymając się za ręce dziewczyny jeździły na łyżwach i widać było, że jest to dla nich świetna atrakcja. Na twarzach obu widniały szerokie uśmiechy i wszystko wskazuje na to poczuły już świąteczny klimat.

Czy waszym zdaniem Julia i Kornelia są do siebie podobne?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić