oprac. Jakub Zagalski| 
aktualizacja 

Justin Bieber walczy z chorobą. Niedawno usłyszał diagnozę

58
Podziel się:

Justin Bieber zamieścił na Instagramie odnośnik do artykułu, w którym po raz pierwszy ujawnia prawdę o problemach zdrowotnych. "Ludzie mówią, że Justin Bieber wygląda jak g…o, bierze narkotyki itp." – zaczął swój wpis, podając prawdziwe źródło nie najlepszej kondycji.

Justin Bieber dowiedział się, że choruje na boreliozę i chroniczną mononukleozę
Justin Bieber dowiedział się, że choruje na boreliozę i chroniczną mononukleozę (Getty Images)

Justin Bieber wydał niedawno pierwszy singiel po pięciu latach przerwy. Fani i hejterzy mieli różne wytłumaczenia jego nieobecności na scenie, ale zapewne nikt nie przypuszczał, że 25-latek zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W artykule "TMZ" wyznał, że sam dopiero niedawno dowiedział się, że choruje na boreliozę. Na dodatek wystąpił u niego poważny przypadek chronicznej mononukleozy.

Zobacz także: Obejrzyj: Choruje na chroniczną boreliozę. Lekarze nie potrafią jej pomóc

Bieber wylicza, że choroba wpłynęła negatywnie na jego skórę, funkcje mózgu, spowodowała spadek energii i pogorszenie się ogólnego stanu zdrowia.

"Wszystko to będzie dokładnie wytłumaczone w serialu dokumentalnym, który zamieszczę wkrótce na YouTube" – zapowiedział młody gwiazdor.

Bieber dodał, że ostatnie lata były dla niego trudne, ale właściwe leczenie mu pomaga. Choć jak sam podkreśla, jego przypadek jest na razie nieuleczalny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Przypomnijmy, że kilka lat temu w podobnej sytuacji była Avril Lavigne. O jej chorobie mówiło się już w 2015 r., ale artystka przez długi czas nie wiedziała, co jest przyczyną jej fatalnego samopoczucia

Podstępna choroba najpierw długo nie dawała o sobie znać, a później stała się prawdziwą zmorą lekarzy. Specjaliści nie potrafili postawić właściwej diagnozy i nic nie pomagało. Avril tygodniami nie miała siły chodzić, jeść, pojawiły się też problemy z oddychaniem. W szpitalu usłyszała, że to depresja albo zwykłe przemęczenie.

Dopiero po dłuższym czasie odkryto, że w jej ciele rozprzestrzeniło się zakażenie boreliozą.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić