Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karol Skomorowski
|

Kamil Sipowicz ma nową partnerkę. Para postanowiła razem zamieszkać!

34
Podziel się:

Kamil Sipowicz i jego nowa partnerka zamieszkali razem. Gdzie tym razem para odnalazła swoje szczęście?

Kamil Sipowicz ma nową partnerkę. Para postanowiła razem zamieszkać!
Kamil Sipowicz ma nową partnerkę. Para postanowiła razem zamieszkać! (ONS.pl)

Kamil Sipowicz przez 40 lat był związany z Korą. Ich miłość została jednak przerwana przez przedwczesną śmierć polskiej gwiazdy rocka. Po tym tragicznym wydarzeniu mężczyzna przez rok był singlem, życie postanowiło go jednak dość szybko zaskoczyć.

Sipowicz po raz kolejny się zakochał. Nowa wybranka artysty ma na imię Sylwia i jest od niego znacznie młodsza. Kobieta deklarowała się jako wielka fanka Kory. Para przez dłuższy czas ukrywała swój związek, lecz ostatnio potwierdzili doniesienia o tym, że się spotykają.

"Pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi, ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy" – napisał Sipowicz na swoim profilu na Facebooku.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Trojanowska na pogrzebie Kory: "Byłyśmy koleżankami. Chciałyśmy złamać system"

Osoby z bliskiego otoczenia Sipowicza w rozmowie z "Życiem na gorąco" zdradziły, że para idealnie do siebie pasuje. Sylwia jest bowiem oczarowana artystyczną duszą Sipowicza na tyle, że sama przejęła jego styl ubierania się, a także niektóre zainteresowania.

Z ustaleń "Życia na gorąco" wynika również, że Kamil Sipowicz wraz ze swoją partnerką postanowił zamieszkać na warszawskich Bielanach, gdzie artysta dotychczas mieszkał z Korą.

"Po powrocie, już razem, zamieszkali w domu na warszawskich Bielanach, wśród pamiątek po Korze" – donosi tygodnik.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(34)
max32
2 lata temu
hehehe przejęła jego upodobania bo płaci kasę i ją utrzymuje, a Pan Kamil za bardzo się nie przepracowywuje, jest Prezesem Zarządu w firmie - krzak badającej DNA a prawdziwą kasę zbiera z tantiem po Korze
Bea
3 lata temu
Widać bardzo ją kochał, skoro w rok się ogarnął, a teraz jeszcze zabiera ja do wspólnego domu....
Luna
3 lata temu
Ludzie co wy się tak czepiacie tego Pana Kamila jakby niewiem jakie przestępstwo popiełnił!! Niewiem co on takiego wam zrobił ale to co wy piszecie na jego temat to się robi żałosne!!Życie toczy się dalej i trzeba się z tym pogodzić że Kora już nie wróci!! Jej już nie ma!! A Pan Kamil jest, żyje i tak samo jak każdy z nas chce być szczęśliwy!! Życie jest zbyt krótkie, żeby przeżyć je w samotności!! Samotność nie jest przyjemna a Pan Kamil chce po prostu cieszyć się życiem razem ze swoją nową ukochaną!! Życzę im obojgu dużo szczęścia i miłości!!I mam nadzieję że Pan Kamil będzie szczęśliwy z nową partnerką tak samo jak był szczęśliwy z Korą!!
lopus
3 lata temu
czy Pan sie juz okreslil, w tej szerokiej gamie LGBT?Co Pan jest ?
nnn
3 lata temu
Sory ale on wygląda jak jakiś głupek.
wlad
3 lata temu
stara weszka......
gosc
3 lata temu
jaki on zalosny
Adam
3 lata temu
Ludzie ,żyje się raz wystarczy że Kora jest jego sercu ,co najlepiej aby poszedł do klasztoru ,co to da że będzie rozpaczał ,ja go popieram ważne aby co rok pamiętał o dacie jej urodzin i śmierci
logika
3 lata temu
kora ja pogoni
Ewka
3 lata temu
Tak patrzę na zdjęcie tego "przystojniak" i tak sobie myślę, jak bardzo musi być zdeperowana kobieta wpuszczjąca go do swojego życia.
Gość
3 lata temu
No i jakaś dziewucha władowała się do mieszkania Kory!
Gość
3 lata temu
"Wśród pamiątek po Korze" - dość makabryczne.
szyderca
3 lata temu
smiechu warty stary dziad,a jaka to byla rozpacz,jaki placz po korze.porazka i dno a nie facet.
samo życie
3 lata temu
no i co z tego????
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić