Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Oskar Netkowski
|
aktualizacja

Kamil Sipowicz zapewnia, że ma kontakt z Korą. "Jest życie po śmierci"

52
Podziel się:

Od śmierci Kory minęły już 3 miesiące. Nie wszyscy jednak zdążyli uporać się z pustką, która po niej została. Mąż artystki, Kamil Sipowicz, zdobył się na szczere wyznanie. Twierdzi, że ma z nią personalny kontakt.

Kamil Sipowicz
Kamil Sipowicz (East News, East News)

Kora odeszła 28 lipca tego roku. Od tamtej chwili jej nazwisko nie schodzi z ust Polaków. Nie brakuje wspomnień i żalu nad pustką, którą po sobie zostawiła. Po długim czasie o tym, jak radzi sobie po śmierci ukochanej, opowiedział Kamil Sipowicz. Jak twierdzi, czuje jej obecność i to nie tylko duchową.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Rodzina, artyści i fani pożegnali Korę. "Umarła moja rockowa matka"

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że Kamil Sipowicz kontaktuje się ze swoją żoną. Filozof wierzy, że Kora wciąż nad nim czuwa. Mimo że nie nie ma jej fizycznie obok, czuje jej obecność.

Teraz tłumaczy, dzięki czemu taka relacja po śmierci jest możliwa. Wszystko sprowadza się do zależności zachodzących w fizyce kwantowej.

– Odczuwam łączność z Korą. Personalny kontakt. Nie tylko z energią, ale też z osobą, więc nie mogę jako filozof powiedzieć, jaka to jest rzeczywistość. Czy jest to rzeczywistość duchowa czy to są na przykład światy równoległe i to się zgadza, powiedzmy, ze współczesną fizyką kwantową... Ale ta rzeczywistość istnieje i istnieje wpływ ludzi zmarłych na nasze życie, na pewno – mówił w rozmowie z RMF FM.

Sipowicz nie kryje rozżalenia i tego, że tęskni za Korą. Kilka miesięcy po jej odejściu ciągle nie może pogodzić się z jej utratą. Wyznał nawet, że w ich domu niczego nie zmienił.

– Na razie zostawiłem rzeczy po Korze tak jakby była. Dobrze się z tym czuję, że zostały jej rzeczy, energia, ubrania – zapewnia.

Śmierć wokalistki zaprzepaściła ich wspólne plany na życie. Walka ukochanej z nowotworem jednocześnie uświadomiła im, jak bardzo są ze sobą związani.

– Myśmy z Korą zawsze do siebie mówili, że jedno bez drugiego nie może żyć. Jak ja umrę, to Kora też nie będzie mogła żyć i ja mówiłem to samo. Okazuje się, że istnieje życie po śmierci. Żyję, ponieważ czuję opiekę i ochronę Kory. Byłem w tak skrajnych sytuacjach przez ostatnie dwa miesiące, że bez jej pomocy prawdopodobnie bym nie przeżył, więc wydaje mi się, że jej zależy na tym bym żył, działał, był aktywny. Mógłbym zaszyć się na Roztoczu, ale Kora by tego nie chciała – powiedział Sipowicz.

Kamil wyznał także, że od kilku lat prowadzi pamiętnik. Na razie jednak nie jest gotowy, żeby pokazać go światu.

– Od pięciu lat piszę dziennik. Będę chciał go wydać, ale to są tak bolesne sprawy, bo to pięć lat choroby Kory. Sam boję się do niego zaglądać, nie jestem na to gotowy. Wydam go może za rok, dwa – wyznał filozof.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(52)
Jasiek z IV b
4 lata temu
Ja jak się naćpam to moją prababkę widzę personalnie ...
tom
4 lata temu
w lesie ile jest kory jak łeb przyłoży to może nawet i zaśnie ululany
jarek
4 lata temu
pewnie jak się naćpa to ma kontakt z Napoleonem
lekarz
4 lata temu
Diagnoza .pacjent Kamil Sipowicz. schizofremia paranoidalna zaleca sie natychmiastowe leczenie..
Luciola
4 lata temu
Kora puszcza wiatry podczas rozxkladu i to zaczadziło umysl Cipowicza
hahhahah
4 lata temu
Sipowicz nawciagał się prochów Kory i bredzi.
Lekna
4 lata temu
Za duzo pan jara
Ateista
4 lata temu
Pozostawie to bez komentarza. Gościu ma urojenia. Bie ma czegoś takiego jak życie po śmierci
Kwas
4 lata temu
Koles za duzo jara. Tak jak jarala Kora...
Arty
4 lata temu
Zmniejszyć działki o połowę
Sofa
4 lata temu
Drzewo też ma kontakt z Korą ;)
gość
4 lata temu
Taaak, masz kontakt z żoną szczególnie poprzez konta bankowe i nieruchomości, które zostawiła ci kapeluszniku ta twoja biedna nie mająca na leczenie Kora. Ale milo jest widzieć jak zatwardziały pseudo-filozof ateista i antyklerykał zmienia zdanie i zmienia swoje nastawienie do spraw wiary. Jest to wystarczającym dowodem na to, że wasze twarde przekonania są nic nie warte w obliczu prawdy absolutnej.
ziut
4 lata temu
czas na poradę u specjalisty
alme
4 lata temu
Istnienie świata równoległego to nie dowód ze jakiś Bóg istnieje bo nie o tym jest mowa.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić