Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Katarzyna Zdziech
|

Karolina Korwin-Piotrowska zachęca do strajku. Fani ją wspierają

17
Podziel się:

Karolina Korwin-Piotrowska od zawsze chętnie wspiera inicjatywy społeczne. Tym razem dziennikarka zachęca swoich fanów do poparcia Wakacyjnego Strajku Klimatycznego.

Karolina Korwin-Piotrowska przyłączyła się do Wakacyjnego Strajku Klimatycznego
Karolina Korwin-Piotrowska przyłączyła się do Wakacyjnego Strajku Klimatycznego (ONS.pl)

Karolina Korwin-Piotrowska wielokrotnie umieszczała na swoim Instagramie posty informujące o konieczności walki z globalnym ociepleniem. Teraz pokazała fanom, jak stoi pod Sejmem ramię w ramię z 13-letnią organizatorką Wakacyjnego Strajku Klimatycznego Ingą Zasowską.

Dziewczynka w zeszły piątek samotnie udała się na ulicę Wiejską w Warszawie w jednym celu – chce nakłonić polskich polityków do działań mających na celu ograniczenie zmian klimatycznych. Prywatnie Korwin-Piotrowska jest wegetarianką, która głośno krytykuje polski rząd za brak zdecydowanych działań na tym polu. Okazało się, że nie jest w tym osamotniona, ponieważ post na Instagramie spotkał się z bardzo pozytywną reakcją jej obserwatorów.

Podpis pod zdjęciem Karolina Korwin-Piotrowska poświęciła młodej aktywistce, czytamy tam: "Ta dziewczynka zmienia ludzi. Trzymajmy kciuki za Ingę Zasowską".

Fani nie szczędzą dziennikarce pochwał: "Podziwiam!", "Trzymam kciuki i zmieniam swoje złe nawyki każdego dnia dla Nas, dla Ziemi", "Jest Pani niesamowita", "Dziewczyny, jesteście potrzebne".

Do szlachetniej inicjatywy Ingi dołączyło się więcej znanych twarzy ze świata show-biznesu. Pod Sejmem stawili się również Michał Piróg i Marcin Bosak.

Młodą ekolożkę szybko wsparli aktywiści z "Młodzieżowego Strajku Klimatycznego", którzy działają na terenie ponad 100 państw i pod hasłami "Oni walczą o władzę, my walczymy o życie" starają się zwrócić uwagę na poważny problem, jakim jest globalne ocieplenie.

Czy wspieracie takie akcję, podobnie jak Karolina Korwin-Piotrowska?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(17)
Mati
3 lata temu
Ludzie mają taki sam wpływ na ocieplenie klimatu jak na tornada sunami i inne kataklizmy które spotykają ludzkość na ziemi Wszystko się zmienia i nic nie jest stałe także ktoś jeśli wierzy w to że ludzie mają wpływ na zmiany klimatu to niech się głęboko nad tym zastanowią osobiście Wydaje mi się że ściema z ociepleniem klimatu jest pretekstem do tego żeby zmusić ludzi żeby płacili nawet za powietrze Czego przykładem jest handel emisję dwutlenku węgla Pozdrawiam myślącychch
Olo
3 lata temu
Jeśli Piotrowska ma jakiś fanów to ten świat naprawdę zszedł na psy
obco
3 lata temu
Walkę z globalnym ociepleniem proponuję zacząć od siebie, niech pani Piotrowska włoży sobie w swój LGBT sopelek, to ją schłodzi - głowy niestety juz nie schłodzi.
KOKO
3 lata temu
Pewnie baba ma problemy z trzymaniem moczu. POKO - POleca pielucho majtki.
bq
3 lata temu
karolina- była plotkara telewizyjna - ktoby jej słuchał ????
DN
3 lata temu
Niech jedzie do Chin. Tam za strajk człowiek znikania rodzina nawet o nic nie pyta bo każdy się domyśla jaki jest jego los.
Leś
3 lata temu
One powinny stanąć pod parlamentem europejskim. Tam zapadają decyzje! O ratowanie Puszczy Białowieskiej gdzie kornik zniszczył 1/3 puszczy po decyzji UE. Kto odwoła głupie zarządzenia!!!!
Dziadek Włade...
3 lata temu
Przecież kobiety dla dobra klimatu powinny zrezygnować z kosmetyków ! Przecież to one w 99% zatruwają środowisko !
Blix
3 lata temu
Ta Piotrowska to nazwana jak młody zrebak tylko ihaha ihaha !!! Niezrównaźona pieszczocha TEVAUENU! !!
Xyz
3 lata temu
Jest wegetarianka, krytykuje rząd za brak inicjatyw w tej sprawie. To czego ona się domaga? Wprowadzenia zakazu sprzedaży miesa?
Obserwator 59
3 lata temu
Może pomoże jej prezydent Trzaskowski który walcząc z klimatem likwiduję tereny zielone przy jeziorku czerniakowsk
nikos
3 lata temu
Namiastka kobiecości. Żałosny element
Aaaa
3 lata temu
Pudelki nie mają na wakacje to chcą zarobić na strajku
Aryman
3 lata temu
Na znak protestu powstrzymujemy się od wydychania CO2.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić