Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Marcin Borciuch
|

Katarzyna Warnke skrytykowana. Nie pozostała obojętna na komentarze

2
Podziel się:

Katarzyna Warnke przez swoją dużą aktywność w mediach społecznościowych była krytykowana, że nie odnajduje się w roli matki i nie zajmuje się dzieckiem. Aktorka postanowiła zareagować na krytykę. Nie dała się też sprowokować.

Katarzyna Warnke twierdzi, że radzi sobie jako matka
Katarzyna Warnke twierdzi, że radzi sobie jako matka (East News)

Katarzyna Warnke pod ostatnim wpisem stwierdziła, że jest w mocno imprezowym nastroju i woli Sylwestra od świąt Bożego Narodzenia. Jej podejście nie spodobało się jednak jednej z internautek, która postanowiła ją skrytykować.

Zdaniem kobiety aktorka nie odnajduje się w roli matki, nie zajmuje się dzieckiem i tęskni za życiem sprzed ciąży. Uważa też, że ostatnie wpisy Warnke miałyby sugerować "głośny i wyraźny krzyk, jakby walczyła ze sobą".

"Gdy się ogląda twoje konto, można mieć wrażenie, że w ogóle wypierasz fakt bycia mamą. I nie dlatego, że nie ma tu bobaska, tylko dlatego, że z każdego postu bije tęsknota za poprzednim życiem - życiem sprzed dziecka. Pewnie ci trudno i rozumiem to. To zajmuje czas, ale wierz mi, nikt się na to nie nabierze, widząc posty z ostrygami. Wręcz przeciwnie - drapieżne czy eleganckie i luksusowe foty teraz to krzyk - głośny i wyraźny. Tak jakbyś walczyła ze sobą. Akceptacja przyjdzie, ale dawne życie już nie wróci" - skomentowała internautka.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Kasia Warnke pokazała ciążowy brzuszek na pokazie mody

Warnke nie została obojętna na taką krytykę i odpowiedziała dość dosadnie. Nie dała się też sprowokować. Aktorka stwierdziła, że oczywistym jest, że rola matki to wyzwanie, a kobieta przerzuca swoje problemy na nią. Przyznała także, że nie potrzebuje pomocy obcych ludzi.

"Nie znoszę projektowania na kogoś swoich lęków i przeżyć. Ja nie czuję lęku, troszczę się o moje dziecko. Sytuacja jest nowa i jest wyzwaniem, ale to truizm. Nie potrzebuję wsparcia od obcych mi osób. I nie eksponuję niczego nowego na moim koncie. Pani doświadczenia są mi obce i jest to jak najbardziej naturalne. Nie odebrałam wpisu jako hejt, ale nie podobał mi się pani mentorski ton" - odpowiedziała aktorka.

Kto waszym zdaniem ma rację w tym sporze - Warnke czy internautka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(2)
Alex
3 lata temu
Uwielbiam ją:)
Piotr
3 lata temu
Kto to jest ta warneki ????? Jakiś drugquenn??
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić