Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Grzegorz Kłos
|

Kompromitujące nagranie ujrzało światło dzienne. Heard przyznała się do maltretowania Deppa

21
Podziel się:

Brytyjski tabloid dotarł do nagrań, które pogrążają byłą żonę Johnny'ego Deppa. Słychać na nich, jak przyznaje się do maltretowania aktora. Może to zmienić przebieg toczącego się właśnie procesu.

Małżeństwo Amber Heard i Johnny'ego Deppa rozpadło się po 18 miesiącach
Małżeństwo Amber Heard i Johnny'ego Deppa rozpadło się po 18 miesiącach (Getty Images)

Podpisało ją blisko 50 tys. internautów. Dlaczego nie życzą sobie Amber Heard? Nie chodzi o deficyty warsztatowe, a zarzuty, jakie przeciwko niej wytoczył w sądzie jej eks-mąż Johnny Depp. Chodzi o przemoc domową.

Sprawa sięga 2016 r. Małżeństwo, które trwało 18 miesięcy, przestało istnieć w atmosferze skandalu. Heard oskarżała Deppa o bicie, pomiatanie i niemal morderstwo. W miarę rozwoju sprawy na jaw wyszło, że Depp najprawdopodobniej jest wrabiany, a przemocy dopuszczała się Amber.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: wytwórnia wydała fortunę na efekty. Widzowie pękają ze śmiechu

Obrońcy Heard wszystkiemu zaprzeczyli, ale teraz mają twardy orzech do zgryzienia. Na jaw wyszły kolejne, kompromitujące ich klientkę fakty.

"Śmiertelnie się boję"

#

Daily Mail dotarł do nagrań, na których Amber Heard przyznała się, że uderzyła męża oraz rzucała w niego garnkami i wazonem. Pochodzą one z 2015 r., kiedy para próbowała ratować swoje małżeństwo i podczas terapii odbywała rozmowy, które były nagrywane.

Amber zwierza się ze swoich napadów furii, przeprasza m.in., że niewłaściwie uderzyła Deppa w twarz. Chciała go spoliczkować, a uderzyła pięścią.

- Nie zrobiłam ci przecież krzywdy. Nie dostałeś pięścią, tylko trafiłam cię ręką - mówi Heard.

Na 2-godzinnym nagraniu słychać też, jak Johnny Depp mówi, że "musiał wyjść poprzedniej nocy, bo nie mógł znieść myśli, że znów dojdzie między nimi do rękoczynów".

Depp dodaje też:

- Zrobiłem to, że bo jeśli byśmy kontynuowali (kłótnię – przyp. red.), to mogłoby skończyć się kure…o źle. Kochanie, już ci to mówiłem. Śmiertelnie się boję, że dotarliśmy do miejsca wyglądającego jak scena zbrodni.

Na nagraniu słychać też odpowiedź Amber, która mówi, że "nie potrafi mu obiecać, że nie dojdzie ponownie do przemocy".

- Boże, czasem tak się wkur…m, że tracę nad sobą kontrolę - przyznaje dziś 33-letnia aktorka.

Ambasadorka ofiar przemocy domowej

#

Powyższe cytaty z nagrań potwierdzają narrację adwokatów Jonny'ego Deppa. Aktor twierdzi, że Heard go biła, a podczas jednej z awantur rozbiła mu na dłoni butelkę po wódce, w wyniku czego prawie stracił palec.

Depp oskarża też Heard, że na słynnym selfie, gdzie pozowała posiniaczona, aktorka ma tak naprawdę charakteryzację. Po opublikowaniu zdjęć i udzieleniu wywiadu "Washington Post" Heard stała się twarzą ruchu ofiar przemocy domowej.

Proces wciąż trwa, a aktor żąda od byłej żony 50 mln dol. za zniesławienie. Przed sądem dowodzi, że zarzuty, jakie stawia eks-żona, doprowadziły do osłabienia jego pozycji w Hollywood i zszargania opinii.

Aktor utrzymuje, że w wyniku pomówień stracił kilka lukratywnych propozycji – m.in. rolę kapitana Jacka Sparrowa.

Daily Mail pisze, że istnieje jeszcze kilka nagrań, które mogą jeszcze bardziej pogrążyć aktorkę.

Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(21)
doświadczona
2 lata temu
To działa w dwie strony. Dziury nie zrobi a krew wypije.To także o mężczyznach.
sratatata
2 lata temu
Akurat,srata tata
nieświadoma
2 lata temu
Gdy mąż przez kilkanaście lat kłamal,oszukiwał,zdradzał,zaprzeczał, manipulował innymi,udawał innego niz jest faktycznie, to jest to przemoc psychiczna czy jeszcze nie.W którym momencie zaczyna się przemoc?
zenek
2 lata temu
Kumpel miał podobny przypadek.Żona oskarżyła go o przemoc i wniosła o rozwód z jego winy.Wywalczył normalny rozwód ale dzieci nie widział dwa lata bo doniosła do prokuratury o znęcaniu.Dopiero po dwóch latach prokurator uznał że zmyśla historie i oskarżył ją o wprowadzanie w błąd prokuratury i organów ścigania.Znajoma sędzia w Śremie umorzyła jej sprawę.Po kilku latach kolega odważył mi się opowiedzieć jak naprawdę było.Pokazał blizny na szyi i plecach po przypalaniu i gaszeniu papierosów.Była żona mówiła mu że chce się przekonać czy to naprawdę tak boli jak mówią...
Kurt
2 lata temu
Baby to uje
Grt
2 lata temu
Znajomy scenariusz z naszego rodzimego podwórka...tylko, obawiam się, że w tym przypadku, chyba, dr nagrań nie, ma a szkoda.
GaGa
2 lata temu
Pewnie chciała ogarnąć jego majątek. Trzeba było podpisać intercyzę(o ile w ich kraju istnieją takie przepisy), poza tym żonie pokazał swoje słabe strony.
joda
2 lata temu
Psychiczna, jak większość celebrytek.
Ehh
2 lata temu
Poprawnosc polityczna...😂 Wystarczy byc slawnym, umalowac sie i zostajesz ambasadorka przemocy domowej 😂 Bo przeciez kobiety sa...kobietami 😂 Zenada.
Joł
2 lata temu
Jeden wyrok wiezienia za przemoc, drugi za składanie fałszywych oskarżeń. Plus odszkodowanie. Najgorsze jest to, że gdyby nie było żadnych nagrań, to on by to przegrał. Tak właśnie psychole niszczą normalnych ludzi. Już teraz trzeba nosić kamerkę przy sobie nie tylko w aucie czy w pracy, ale też w domu.
aqq
2 lata temu
„przeprasza m.in., że niewłaściwie uderzyła Deppa w twarz”. Ale że co: je.ła Mu ze złej strony? Zeszło jej i nie trafiła centralnie?
Stary
2 lata temu
zniszczyć komuś życie, zostawić w psychice zgliszcza - a na końcu zrobić z siebie ofiarę - jakie to kobiece... Identycznie robią eskimosi z Palestyny.
df\h
2 lata temu
no nie jest to fajna sytuacja i caly czas czułam ze ona ściemnia ale z drugiej strony...zle mu bylo przy Paradis? no to dostał tego miodu... widziały gały co brały
BORN52
2 lata temu
bo to zła kobita była
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić