Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Magdalena Drozdek
|

Koniec przykrej tradycji. Księżna Meghan nie będzie pozować jak na wybiegu

41
Podziel się:

Gdy kilka godzin po porodzie księżna Kate pozowała uśmiechnięta do zdjęć, kobiety na świecie zaprotestowały. Poród na czas i na pokaz? Księżna musiała być przecież umęczona. Wszystko wskazuje na to, że Meghan z tym skończy.

Księżna Meghan nie będzie pozować z noworodkiem.
Księżna Meghan nie będzie pozować z noworodkiem. (Getty Images)

Ta tradycja ciągnie się jeszcze od księżnej Diany. Potem w drzwiach londyńskiego Lindo Wing stawała dzielnie 3 razy księżna Kate. Za każdym razem, niemal tuż po porodzie, piękna, umalowana i wypoczęta (takie musiała sprawiać wrażenie) pozowała z noworodkiem przed tłumem fotoreporterów z całego świata. Wydarzenia sprzed szpitala były za każdym razem na żywo w największych stacjach telewizyjnych. W 2019 roku wszystko najprawdopodobniej się zmieni.

Zobacz także: Zobacz: Reakcja brytyjskich mediów na narodziny kolejnego "royal baby". Jedno zdjęcie przejdzie do historii

Pisaliśmy już o tym, że księżna Meghan rozważa inny scenariusz. Po pierwsze nie chce rodzić w londyńskim szpitalu, a gdzieś z dala od metropolii. W grę wchodzi nawet poród domowy, więc kamery nie będą miały możliwości oblegania terenu wokół posesji.

Co jednak najważniejsze, Meghan nie będzie pozować do zdjęć tuż po porodzie.

Brytyjska dziennikarka zajmująca się na co dzień rodziną królewską – Emily Andrews – wytłumaczyła to w rozmowie dla audycji "On Heir". Towarzyszył jej Omid Scobi, korespondent ze Stanów. Przyznają, że dla dziennikarzy relacjonujących wszystkie wydarzenia z rodziną królewską w roli głównej, sprawa jest już jasna.

- Meghan nie chce tego robić i tego nie zrobi – mówi Andrews.

- Biorąc pod uwagę to, co wiemy o Meghan, wersja glamour, perfekcyjne zdjęcia tuż po porodzie, kłócą się z jej poglądami – dodaje Amerykanin.

Andrews wskazuje jeszcze jeden dowód, który potwierdza ich tezę. Wcześniej, gdy rodziła Kate, urząd miasta wydawał restrykcje dotyczące parkowania wokół Lindo Wing. Teraz urzędnicy nie wydali takich na kwiecień.

Mówi się także, że Meghan obawia się porodu. A dokładnie tego, że będzie konieczna cesarka. Nie chce czuć na sobie presji. Ma myśleć o zdrowiu swoim i dziecka, a nie o tym, że godzinę później będzie musiała się umalować i wyjść do tłumu ludzi.

- Ona po prostu chce normalnego porodu, chce spędzić czas z dzieckiem, a nie czesać się i malować, by dobrze wyjść na zdjęciu – pisze z kolei "The Sun".

Wszystko wskazuje więc na to, że zdjęć sprzed szpitala nie zobaczymy. Pierwsze zdjęcie potomka pary książęcej zobaczymy prawdopodobnie dopiero za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdy sami postanowią się nim pochwalić. To dobre rozwiązanie? W końcu rodzina królewska poszła po rozum do głowy, a może jest to rozczarowanie dla fanów monarchii?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(41)
kju
3 lata temu
Popieram. Meghan ma jaja! Tylko ona nie boi się powiedzieć NIE! Kate to ciepłe kluchy, za wszelką cenę pragnie przypodobać się Elżbiecie.
Zzz
3 lata temu
I bardzo dobrze. Ksiezna nie ksiezna a urodzic musi. Wcym czasie kazda rodzaca potrzebuje spokoju intymnosci
1,2....
3 lata temu
Jeżeli potomkom księcia Harego i jego żony Meghan nie należy się tytuł jego,jej mości to po co ta cała heca???to nie "royal baby" wszystko.
gość
3 lata temu
zawsze podejrzewałam, że Kate sama nie rodziła
zMLKzL
3 lata temu
Teraz nie będzie jak Sigiel Reputacja Publiczność All Lookink people Podani Shis Księżno Szczególnie Ksioze Kigin KLin Królestwo Co Robisz ?
Eli
3 lata temu
A ja bym z chętnie obejrzała jak postępuje rozwarcie na ile palców. Potem nacięcie. Krzyk bólu.zygac się chce
o rety.....
3 lata temu
......"sprzed szpitala" ?????????????????????
kjf
3 lata temu
z twarzy trochę przypomina koczkodana
san
3 lata temu
dawniej angole niewolników łapali a teraz zawierają małżeństwa aby miał im kto pucować podłogi w pałacu
Jolka
3 lata temu
Harry jest mało ważny, nie on będzie następcą tronu. Dlatego nie wszystko go dotyczy. Następca tronu, pokazał kolejnego następcę, Kate też potrafi się sprzeciwić i gdyby nie chciała to by nie wyszła od razu a na drugi dzień.
Ot cała tajem...
3 lata temu
Nie urodzi, bo nie ma czego rodzić. Poduszkę?
ja wim
3 lata temu
No bo jakos głupio tak w tej niemieckiej zakłamanej i obłudnej rodzinie pokazywac czarne dziecko ...
Wit
3 lata temu
. Jaka narmalna tu Europa a ona afro kolor inny
Eva
3 lata temu
Surogatka urodzi i będzie białe z rudymi wlosami dziwne że nie przytyla nogi jej nie puchna ciągle ma patyki i cały czas chodzi w szpilkach ciągle sprawdza czy poduszka jest na swoim miejscu taka zakochana i niechce męża przy porodzie dziwne co ma do ukrycia przed nim i Anglia przecież żyje i bawi się za ich pieniadze
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić