Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Julian Meller
|
aktualizacja

Ksiądz będzie się modlił za rodzinę Zenka. "Rozwód to jest ostateczność"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
31
Podziel się:

Już nawet ksiądz, nazywany przez tabloid "kapłanem celebrytów" wypowiada się na temat zachowania Daniela M. I jako jeden z nielicznych ma jeszcze nadzieję, że to małżeństwo da się uratować.

Wzięli ślub w październiku, huczne wesele kosztowało fortunę
Wzięli ślub w październiku, huczne wesele kosztowało fortunę (East News)

"Czy syn pana Zenka nie wiedział, co mówił przed ołtarzem? "Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość". A tu wyjdzie, że jest to zakłamanie. Mogę obiecać jedno - będę się modlić za Martyniuka" - grzmi ksiądz Janusz Kroplewski na łamach Super Expressu.

Czy to małżeństwo da się uratować? Trzeba być naprawdę naiwnym, by w to jeszcze wierzyć. Po pierwsze Ewelina i Daniel wzięli ślub, bo... dziewczyna zaszła w ciążę.

Daniel nigdy nie był wymarzonym kandydatem na męża. Mimo tego, że ma już 30 lat, wciąż zachowuje się jak nastolatek rozpieszczony pieniędzmi bogatych rodziców. Nie ma pracy - restaurację, którą kupił mu ojciec, przejęła jego matka, gdy okazało się, że on sobie zwyczajnie nie radzi. Jest awanturnikiem - policja zna go z niejednego wybryku a sąsiedzi mają z nim utrapienie. Po tym, jak znaleziono u niego narkotyki, on w najlepsze publikuje swoje nocne rajdy po Warszawie wyraźnie pokazując, że bawi go ta sytuacja. Trudno powiedzieć, dlaczego rodzice Eweliny w ogóle zgodzili się na ten ślub i huczne wesele mając perspektywy na takiego zięcia...

Ksiądz, do którego skierował się Super Express, ma jednak nadzieję.

- Rozwód to jest ostateczność. Dziecko jest w drodze. Można się pokłócić, ale trzeba sobie przebaczyć. Właśnie chodzę po kolędzie i namawiam do tego moich parafian. I nie jest to tylko moje stanowisko, ale i całego Kościoła. Mąż może się rozpić, mogą się pojawić narkotyki, a żona powinna stać u jego boku, pomóc mu.

Być może, gdy ciężarna Ewelina próbowała się dostać do ich mieszkania w grudniowy wieczór, to chciała właśnie pomóc Danielowi? Uważacie, że powinna stać u jego boku?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(31)
M
4 lata temu
Czy to instytucja Owsiaka? kto da więcej ? to jakaś giełda papierów wartościowych ?.KościóL? sam tnie gałąź na której siedzi... ksiądz do zwolnienia.... równi i równiejsi ...dosłownie jak w polityce....ksiądz się modli o pieniążki
M.
4 lata temu
Jakoś za mój i innych rozwód ksiądz się nie modlił... to jest kościół ?
M.
4 lata temu
Nie ma to jak zapracować samemu na cudowne życie,ale dużo jest Zenków którzy dostali wszystko na tacy i jeszcze żle ? sława odbija. Trzeba być nadal sobą i szanować co się dostało od życia... lub najlepiej zapracowało samemu
Lmm
4 lata temu
Nie nasz problem ich życie i problemy nic mam do tego co oni wyprawiaja.....
Rosomak
4 lata temu
I bidulka wylądowała w KOLE w szpitalu! Fajna rakieta z niej
Chrześcijanin
4 lata temu
Ksiądz nie zna prawa zapisanego w Biblii ? Rozwód jest tam wyraźnie opisany ! W zdrowiu i w chorobie proszę księdza ale nie w zaprzaństwie ! Niech by bił, pił ale żeby był ? To fałsz obłuda i zakłamanie kościoła katolickiego ! Wybieracie z Biblii tylko to co wam pasuje do strzyżenia baranów !
Hard ROCK
4 lata temu
Ten filutek sie nie zmieni zaesze bedzie zerema...bo to tylko disco polowiec
oo2
4 lata temu
Dosyć Martyniuków, Czarneckich czy nie można się od tej szarańczy uwolnić. Celebryci od siedmiu boleści
Nick
4 lata temu
Zona nie ma kompetencji ani szans na «wspieranie» moze sie tylko dac zeszmacic i ponizac w imie chorej «milosci» jak ktos nie ma potrzeby sie zmieniac to chocby wszyscy wokol skisli nic nie wskoraja. Zona powinna ratowac siebie poki jeszcze nie ma syndromu wspoluzaleznionej i nie nadstawia drugiego policzka bo ksiomdz tak prawi
Twój nick
4 lata temu
Co ten ksiądz 3,14er do li? Żona powinna ho zostawic a ojciec powinien zamknąć źródełko z kasą. Jeśli nie to w niedalekiej przyszłości synalek zgnije w pace albo będzie wąchał kwiatki od spodu.
Tirana
4 lata temu
Jedno warte drugiego
teo
4 lata temu
na ulicy
ssał
4 lata temu
Zenuś a za modlitełka musisz zapłacić i nie żadne tam bóg zapłać, yno w twardej walucie, bo ksionc nie żebrak i byle czem się nie zadowoli do woli.
SED
4 lata temu
Modlenie zawsze przynosi ten sam skutek - ŻADEN.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić