o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Księżna Meghan podpisała kontrakt z Disneyem

7
Podziel się

Meghan i Harry kilka dni temu zaskoczyli wszystkich informacją, że chcą uniezależnić się finansowo od rodziny królewskiej. Meghan nie próżnuje. Już podpisuje pierwsze kontrakty.

Meghan i Harry chcą uniezależnić się finansowo
Meghan i Harry chcą uniezależnić się finansowo (Getty Images)
bDYdIhhh

Kilka dni temu media zelektryzowała wiadomość o tym, że księżna Meghan i książę Harry chcą się usamodzielnić. W mediach społecznościowych wydali obszerne oświadczenie.

- Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać przejścia, zaczynając od pełnienia nowej, progresywnej roli w tej instytucji. Zamierzamy wycofać się jako "starsi" członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej - zaczęli swój post.

Ta informacja wstrząsnęła zarówno ich rodziną, jak i fanami brytyjskiego rodu. Przyczyny tej decyzji nie są znane, ale wszystkim wiadomo, że Meghan nie była ulubionym członkiem rodziny. Pojawiły się też plotki o rzekomym rozpadzie małżeństwa Meghan i Harry'ego.

bDYdIhhj

W wydanym oświadczeniu para powiedziała, że chce się usamodzielnić finansowo. Do Meghan już spływają pierwsze oferty współpracy. Księżna podpisała pierwszy kontrakt – w grudniu ubiegłego roku zawarła umowę z Disneyem. Będzie podkładać głos do ich produkcji. Choć nie wiadomo, jaką kwotę księżna wynegocjowała, mówi się, że swoje honorarium przekaże fundacji charytatywnej zajmującej się zwalczaniem kłusownictwa.

Meghan prowadzi też negocjacje z markami odzieżowymi, a jeśli wierzyć plotkom, oferty opiewają na kwoty milionów funtów. Wygląda więc na to, że nie trzeba martwić się o przyszłość Harry'ego, Meghan i ich synka. Odsunięcie się od rodziny królewskiej może wyjść im na dobre.

Zobacz także: Zobacz także: Brytyjczycy komentują "odejście" Sussexów: "Ciekawe, czy Meghan Markle wróci do aktorstwa, a książę Harry zostanie pilotem…"
bDYdIhhK
KOMENTARZE
(7)
KOLOIOLK
rok temu
A TORISCI DO ANGLI TO PO CO PRYJEZDZAJO BIG BENA ZOBACZYC I NAPIC SIE DESZCZU
ip123
rok temu
Zagra w bajce o księżniczce na ziarnku grochu. Gdzie ten Książę Harry miał pecha ją spotkać?A może to ona go spotkała? Tak czy inaczej -miał pecha albo był "ożarty".
Dante
rok temu
Dla mnie to nie rodzina królewska nie mają żadnej władzy tylko brytyjska wersja Kardashianów.
bDYdIhhL
71Latek
rok temu
Meghan jest w moim typie.
❤️MIŁOŚĆ❤️
rok temu
Szukasz dziewczyny na walentynki? Najwyższy czas aby znaleźć drugą połówkę. Sprawdź czy któraś Cię zechce na www.panie.online
zyci3
rok temu
życie w ridzinie krolewskiej zawsze mialo okreslone prawa i obowiazki, nie rozumiem czemu teraz mialo by sie to zmienic. jak chca sie odciac to niech oddadza tytul i wszystkie zwiazane z tym korzysci i droga wolna a oni chca miec ciastko i zjesc ciastko
anty
rok temu
pozbawic tytulow i kasy i wypad na plantacje
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić