Marek Jakubowski| 
aktualizacja 

Magda Gessler zrezygnuje z pracy, by ratować związek?

7

Restauratorka i telewizyjna gwiazda w ostatnim czasie ma na głowie za dużo obowiązków, co odbija się na jej życiu prywatnym. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" nie wyobraża sobie jednak nudy na co dzień. Z pasją realizuje kolejne pomysły. Jak poinformował "Fakt", ukochany Magdy Gessler nie podziela jednak tego entuzjazmu. Obejrzyjcie wideo.

Gwiazda ma nawet wrażenie, że Waldemar Kozerawski, który pracuje w Kanadzie jako lekarz, ale ostatnio coraz częściej wspomina o emeryturze, zazdrości jej sławy.

- Mój mąż ciągle mówi: „zaplanujmy wspólną przyszłość, odpocznijmy, skończ z tą pracą”. On zawsze chciał być muzykiem, zresztą nadal chce. Czasem zazdrości mi, bo też marzy o tym, by robić coś wyjątkowego. Myślę, że z tego wynika jego niezrozumienie. Chociaż jest świetnym lekarzem! - wyznała Gessler w rozmowie z gazetą.

64-letnia bizneswoman i osobowość telewizyjna nie zamierza jednak na razie zwalniać tempa. - Dzięki ludziom, którymi się otaczam, mam energię czterdziestolatki! - podsumowała w "Fakcie".

Czy ukochanemu Gessler wystarczy wyrozumiałości wobec temperamentnej partnerki?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić