Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 

Magda Godlewska nie wytrzymała. Zaapelowała do sióstr celebrytek

143

Siostry Godlewskie wywołały kolejny skandal, profanując hymn Polski. Zachowanie celebrytek zbulwersowało nawet ich siostrę, Magdę.

Siostry Godlewskie
Siostry Godlewskie (Instagram.com)

Chyba nikt nie spodziewał się, że siostry Godlewskie zaskoczą wszystkich 11 listopada swoją wersją hymnu. W sieci wywołały spore poruszenie. Wielu internautów skrytykowało zachowanie celebrytek, ponieważ ich wykonanie hymnu w tak ważnym dniu było skandaliczne. Seksownie ubrane nie dość, że źle zaśpiewały tekst, to jeszcze wyglądały wulgarnie.

Agnieszka Hyży poświęciła Godlewskim jeden ze swoich wpisów na Instagramie. Dziennikarka napisała, że takie zachowanie jest karygodne, a celebrytki powinny zostać ukarane. Esmeralda Godlewska nie przeszła obojętnie obok słów gwiazdy Polsatu.

- Wstydem, droga Agnieszko, jest rozbicie rodziny i wdepnięcie w życie żonatego mężczyzny ze swoimi brudnymi buciorami - zripostowała.

Prezenterka chwilę później dodała kolejny post, w którym podziękowała za ogrom wsparcia i zaznaczyła, że takie ataki kompletnie na nią nie działają. Godlewska pozostała nieugięta i ponownie zabrała głos.

- Pani Agnieszka Hyży ewidentnie na siłę szuka sensacji. Czyżby starała się o angaż w jakimś nowym programie? Może i pieśń, którą wykonałyśmy nie była wspaniała, ale my w przeciwieństwie do naszych celebrytek nie staramy wybić się na plecach innych, zasłaniając się przy tym ogromnym patriotyzmem - napisała.

Pod postem pojawiło się kilkaset komentarzy. Wśród nich jeden od Magdy Godlewskiej, siostry celebrytek, która jest doktorem i stara się trzymać z dala od show-biznesu. W krytycznych momentach starała się bronić sióstr, ale tym razem nie wytrzymała.

- Monika, jesteś niepoważna. Usuń to - zaapelowała do siostry.

Esmeralda vel Monika nie posłuchała, ponieważ post dalej widnieje na jej profilu na Instagramie. Kto w tym sporze ma rację - Agnieszka Hyży czy siostry Godlewskie?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Sierocki atakuje Godlewskie: "Internet kreuje gwiazdy, które są odbierane negatywnie"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić