Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Grzegorz Kłos
|

Małgorzata Kożuchowska i życiowa próba. Czy zniesie rozłąkę?

1
Podziel się:

Małgorzata Kożuchowska wraca do pracy. Czekała na to kilka lat. Ale to pociągnie za sobą życiową rewolucję. Musi być silna.

Synek jest dla Małgorzaty Kożuchowskiej całym życiem
Synek jest dla Małgorzaty Kożuchowskiej całym życiem (Instagram.com)

Zanim w 2014 r. na świat przyszedł ukochany synek Małgorzaty Kożuchowskiej i dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, aktorka była gwiazdą spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu". W rolę Maggie Pollitt wcielała się kilka lat.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska pozuje w sukience pod samą szyję

Ale po porodzie aktorka postanowiła bez reszty poświęcić się rodzinie. Odpuściła nieco kilka projektów, bo projekt "rodzina" okazał się priorytetem.

Jednak cały czas tęskniła do grania na deskach. Tygodnik "Rewia" pisze, że miała nawet układ z dyrektorem Teatru Narodowego Janem Englertem - wróci do pracy, kiedy on znajdzie dla niej odpowiednią rolę.

Trwało to 5 lat, Kożuchowska frustrowała się, ale cierpliwie czekała. No i się doczekała.

"Rewia" donosi, że lada chwila zaczyna próby do spektaklu. Z jednej strony radość, jednak z drugiej życiowa rewolucja. Czemu?

- Do tej pory popołudnia z Jasiem były dla Gosi najważniejsze. Odbierała go z przedszkola i była cała dla niego. Świetnie radziła sobie logistycznie. Teraz, kiedy zacznie próby, będzie musiała podzielić się obowiązkami z Bartkiem - mówi tygodnikowi osoba z otoczenia aktorki.

Oznacza to, że przed panią Małgorzatą ciężki egzamin i życiowa próba. Ale chyba nie ma się co martwić. Kożuchowska już nieraz udowodniła, że twarda z niej sztuka i prawdziwa matka Polka.

Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(1)
marta
3 lata temu
Współczujemy jesteśmy całym sercem z Panią, My też matki jak mamy gdzie to wracamy do pracy po macierzyńskim już po roku ! chcąc nie chcąc musimy znaleźć opiekunkę (żłobek zapomnij) za która płacimy tyle ile zarabiamy i to jest Rewolucja i Wyzwanie proszę Pani
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić