Julian Meller| 
aktualizacja 

Mama Daniela M.: Syn jest dorosły, mamy z nim rzadki kontakt

37

Daniel M. jest dorosły, ale niestety wciąż nie zmierzył się z konsekwencjami swojego wybryku. Domowe awantury, obrażanie ciężarnej żony i jej rodziny oraz marihuana. To poważne sprawy, ale syn króla disco polo w najlepsze odpoczywa w stolicy.

04.10.2018 Bialystok slub syna Zenka Martyniuka  fot. Anatol Chomicz / Gazeta Wspolczesna / Kurier Poranny / Polska Press
04.10.2018 Bialystok slub syna Zenka Martyniuka fot. Anatol Chomicz / Gazeta Wspolczesna / Kurier Poranny / Polska Press (East News)

Informator Pudelka powiedział portalowi:

Syn Martuniuka uciekł z tej swojej wsi do Warszawy. Postanowił korzystać z życia w stolicy i uciec od rodziny oraz problemów. Podobno ulokował się gdzieś na Mokotowie, ale nikt dokładnie nie wie gdzie, bo zależy mu na dyskrecji.

Te informacje potwierdza matka Daniela, Danuta. Zapytana przez Fakt o syna odpowiedziała:

- Coś wspominał o wyjeździe do Warszawy. Syn jest dorosły i podejmuje własne decyzje. W ostatnich dniach mamy z nim rzadki kontakt.

Pewnie jej i Zenkowi musi być bardzo ciężko. On gra koncerty przez cały rok na okrągło, ona zajmuje się restauracją syna, od kiedy prowadzenie biznesu go przerosło. Pewnie nie o takim scenariuszu marzyli, gdy żenili syna kilka miesięcy temu i wydawali fortunę na huczne wesele.

Zenek zapewnia, że Ewelina, żona jego syna, ma w nich ciągłe wsparcie, czekają na swoją wnuczkę.
Teraz czas, by Daniel zachował się jak odpowiedzialny mężczyzna i przyszły ojciec.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić