Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Julian Meller
|
aktualizacja

Mama Daniela M.: Syn jest dorosły, mamy z nim rzadki kontakt

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
31
Podziel się:

Daniel M. jest dorosły, ale niestety wciąż nie zmierzył się z konsekwencjami swojego wybryku. Domowe awantury, obrażanie ciężarnej żony i jej rodziny oraz marihuana. To poważne sprawy, ale syn króla disco polo w najlepsze odpoczywa w stolicy.

04.10.2018 Bialystok slub syna Zenka Martyniuka  fot. Anatol Chomicz / Gazeta Wspolczesna / Kurier Poranny / Polska Press
04.10.2018 Bialystok slub syna Zenka Martyniuka fot. Anatol Chomicz / Gazeta Wspolczesna / Kurier Poranny / Polska Press (East News)

Informator Pudelka powiedział portalowi:

Syn Martuniuka uciekł z tej swojej wsi do Warszawy. Postanowił korzystać z życia w stolicy i uciec od rodziny oraz problemów. Podobno ulokował się gdzieś na Mokotowie, ale nikt dokładnie nie wie gdzie, bo zależy mu na dyskrecji.

Te informacje potwierdza matka Daniela, Danuta. Zapytana przez Fakt o syna odpowiedziała:

- Coś wspominał o wyjeździe do Warszawy. Syn jest dorosły i podejmuje własne decyzje. W ostatnich dniach mamy z nim rzadki kontakt.

Pewnie jej i Zenkowi musi być bardzo ciężko. On gra koncerty przez cały rok na okrągło, ona zajmuje się restauracją syna, od kiedy prowadzenie biznesu go przerosło. Pewnie nie o takim scenariuszu marzyli, gdy żenili syna kilka miesięcy temu i wydawali fortunę na huczne wesele.

Zenek zapewnia, że Ewelina, żona jego syna, ma w nich ciągłe wsparcie, czekają na swoją wnuczkę.
Teraz czas, by Daniel zachował się jak odpowiedzialny mężczyzna i przyszły ojciec.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(31)
Tereska
4 lata temu
Rozumiem co czuja rodzice takiego syna. Należy odciąć go od pieniędzy. Ciezko, ale nie ma innego wyjścia. Może zmadrzeje kiedyś.
transpol50
4 lata temu
a co uważa pan ,że to jest wina partii lub jej zarządu pana zdrada rodziny też pisu wina
monkey
4 lata temu
ilu gości w tym kraju chciałoby być na jego miejscu? za dobrze ma i nie umie tego docenić, wielu jest takich...w tym kraju
Dana
4 lata temu
Wiocha
paula
4 lata temu
ciekawa jestem z czego ten nierób zyje??? rodzice utrzymuja Darmozjaa Nie ostalby kasy albo upadnie na no i zarzeje albo sie podniesie Panie Zenku wes sie Pan za synalka bo hanbi panska rodzine i mloda zone WSTYD
bp
4 lata temu
niech każdy najpierw sam osądzi swoją rodzinę a potem niech osądza innych! Napiszcie czy u Was jest tak wspaniale? Na 100% nie !!! Więc nie piszcie i nie denerwujcie rodziny Pana Zenka. Ich syn jest dorosły i sam odpowiada za swoje zachowanie . Rodzice mogą jedynie porozmawiać i dać a reszta zależy od ich syna . Panie Zenku i Pani Danko nie przejmujcie się ❤️ Każdy rodzic chce dla swoich dzieci wszystkiego co najlepsze ; nikt nie chce źle. Jesteście wspaniali ❤️❤️❤️❤️❤️ Życie niestety płata nam figle 😞
Farida2019
4 lata temu
Syn Daniel Martyniuk nie dojrzał do założenia rodziny. Niepotrzebnie wymuszono ten ślub. Głupia mentalność środowiska co ludzie powiedzą ...........hm I teraz są tego skutki . Daniel kocha wolność osobistą a nie zajmować się domem . Rodzice Daniela popełnili wielki błąd w wychowaniu syna. Pozwalali jemu na wszystko i przez to Daniel został OFIARĄ DOBROBYTU.
NaNa
4 lata temu
Ludzie, czy Wy naprawdę nie macie nic innego do roboty, tylko tak niesmacznie zajmować się problemami innnych, jak wszyscy bylibyście nieskazitelni i czyści od patologii, już samo narzekanie świadczy o tym jak mocno związani jesteście z tym problemem, zadowoleni jesteście, że P.Martyniukom podwinęła się noga, jesteście ZAZDROŚNI, że p.Martyniuk tyle w życiu osiągnął, dlatego bo tak CIĘŻKO PRACOWAŁ i sam na wszystko zarobił i ma prawo szastać pieniędzmi w prawo i lewo, w przeciwieństwie co do niektórych z WAS, nie trzeba ZAZDROŚCIĆ tylko podkasać rękawy i wziąć się za ROBOTĘ!!!!!!
olo
4 lata temu
hahahahahaha żałosne jak całe disco polo
Józek
4 lata temu
Jedno drugiego warte, rozpuszczone gówniarstwo, a ona zamiast się uczyć i wziąć się za uczciwą robotę, dobrała się do penis,a. Każdy jest kowalem swojego losu. Nie żałuję ich i będą spijali tę sper...
pawel
4 lata temu
toksyczni rodzice...
Liczydełko
4 lata temu
Ważne, że kasa się zgadza...
aaaa
4 lata temu
Czesto taka sytuacja to wina rodzicow. Wszystko daja , zamiast zagonic swoje "dzieci" do roboty.
Ciechanow
4 lata temu
Cpun i tyle skończy się kasa to wróci do tatusia i mamusi.Szkoda tylko rodziny i zony.Ale żonka na biedę narzekać nie będzie :)))
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić