Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 
aktualizacja 

Marek Kondrat i Antonina Turnau wrócili do Polski. Towarzyszyła im córeczka

74

Po ślubie para wyjechała z Polski do Francji. Ostatnio zostali przyłapani w rodzinnym Krakowie.

Marek Kondrat
Marek Kondrat (PAP)

Kiedy związek Marka Kondrata z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau wyszedł na jaw, para nie schodziła z pierwszy stron gazet. Plotki podsycał fakt, że aktor znał swoją wybrankę od dziecka, ponieważ przyjaźnił się z jej ojcem, Grzegorzem Turnauem. Spekulacje na temat ich relacji nie zaszkodziły im.

Para pobrała się w Krakowie, a na uroczytości pojawili się tylko najbliżsi. Szybko okazało się, że Antonina jest w ciąży, a małżeństwo zdecydowało się na przeprowadzkę do Francji. Ostatnio jednak pojawili się w Krakowie. Skłoniły ich do tego nie tylko zbliżające się święta, ale także pogrzeb w rodzinie Turnau.

Zmarł dziadek wybranki Kondrata, Franciszek Barfuss. Po uroczystości pogrzebowej rodzina spotkała się w winiarni aktora. Pomimo, że okoliczności były smutne, to wszystkim poprawiała humor 9-miesięczna Helenka.

"Super Express" opublikował zdjęcia, na których to dziewczynka jest w centrum uwagi gości. Do tej pory o życiu prywatnym Kondrata i Turnau nie wiedzieliśmy wiele. Ostatnio jednak Grzegorz Turnau uchylił rąbka tajemnicy.

- Opowiadam jej o tym, co czytałem, czego słuchałem. Patrzę na nią, ona patrzy na mnie. Nie pozwala mi grać na pianinie, woli sama. Traktuję ją poważnie, bo sam byłem poważnie traktowany jako dziecko. Teatr dla dzieci – nawet ten domowy – to sprawa serio - powiedział muzyk w "Urodzie Życia".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Kondrat z młodą żoną przeprowadzą się za granicę
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić