Oskar Netkowski| 

Martyna Gliwińska wstawiła się za Jarosławem Bieniukiem. Znowu są blisko

0
Podziel się:

Jarosław Bieniuk ze względu na oskarżenia o gwałt był ostatnio w centrum uwagi mediów. I choć chwilowo jego kariera legła w gruzach, nie wszyscy się od niego odwrócili.

Jarosław Bieniuk
Jarosław Bieniuk (East News, East News)

Jarosław Bieniuk nie ma teraz najlepszego czasu. W ostatnim czasie jego wizerunek został mocno nadszarpnięty. Partner Anny Przybylskiej został oskarżony o gwałt. Jego rzekoma ofiara została poddana obdukcji, rozmawiała też z prokuraturą. W konsekwencji Bieniuk trafił do aresztu. Po wyjściu sportowiec udzielił wywiadu "Dzień Dobry TVN". Relacjonował, że przechodzi przez koszmar i czeka na rozwiązanie sprawy.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE: Kajra rozczulająco o synu: Jest jak Sławomir, budzi się i śpiewa

Jak dowiedział się tygodnik "Na Żywo", Bieniuk tuż po opuszczeniu aresztu poinformował o trudnej sytuacji dzieci. Później o wszystkim dowiedziała się jego była partnerka, Martyna Gliwińska.

- Wciąż jesteśmy bliskimi przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jarek jest ostatnią osobą stającą do kłótni i zdolną do agresji, to nie w jego stylu, on unika takich sytuacji. W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały i każdy, kto go zna, wie, co mam na myśli - powiedziała kobieta w jednym z wywiadów.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska rozstali się w zeszłym roku. Wszystko jednak wskazuje na to, że jeszcze nie wszystko stracone.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić