Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Kamila Gulbicka
|

Meghan i Harry odprawili służbę. Przygotowania do wyjazdu nabierają zawrotnego tempa

7
Podziel się:

Personel księcia i księżnej Sussex w Frogmore Cottage został odsunięty od dotychczasowych obowiązków. Wszystko z powodu przenosin słynnej pary do Kanady.

Książę Harry i księżna Meghan podjęli kolejną trudną decyzję
Książę Harry i księżna Meghan podjęli kolejną trudną decyzję (ONS.pl)

Co najmniej dwóch stałych pracowników - zarządca domu i sprzątaczka - zostaje przeniesionych do innych obowiązków w domu królowej. Pozostali członkowie personelu, którzy są zatrudnieni ad hoc, tacy jak szefowie kuchni, pokojówki i lokajowie, zostali poinformowani, że ich usługi nie są już wymagane w rezydencji pary.

Zobacz także: Zobacz wideo:

Źródło "DailyMail" podaje jednocześnie, że nikt nie został zwolniony, lecz dostał po prostu przydział do innych obowiązków. Te doniesienia jeszcze bardziej potwierdziły spekulacje na temat wyjazdu Meghan i Harry'ego z Wielkiej Brytanii. Krytycy księżnej twierdzą, że Meghan po wyjeździe nigdy już nie zechce już powrócić do angielskiej posiadłości.

Księżna i książę Sussex zaprzeczają plotkom. Wyznali, że pragną zatrzymać posiadłość, żeby mieć gdzie się zatrzymać po przyjeździe z Kanady.

Jak informuje źródło "DailyMail", nie jest pewne, czy królowa Elżbieta przystanie na ich propozycję. Utrzymanie domu kosztuje mnóstwo pieniędzy, a jest to nieopłacalne podczas nieobecności domowników.

Dom Frogmore był prezentem od królowej z okazji ślubu Meghan i Harry'ego. W czerwcu 2019 r. ujawniono, że remonty nieruchomości, które miały zapewnić parze należytą wygodę kosztowały ponad 2,4 miliona funtów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(7)
bmbzo
3 lata temu
to oni sie rozstaja czy nie?
Kati
3 lata temu
Darmozjady
ula
3 lata temu
każdy ma prawo do niezależności, jednak najpierw należy uregulować swoje zobowiązania wobec brytyjskich podatników, którzy wyłożyli duże pieniądze na ślub, nowy dom książąt i ich codzienna ochronę
71Latek
3 lata temu
Meghan jest w moim typie.
Basia
3 lata temu
Ale się ich czepiacie, cokolwiek by nie zrobili to jest źle
Otco
3 lata temu
To niech teraz zwracają koszty remontu. Darmozjady.
Janusz I
3 lata temu
Niech odprawią również kosztowną ochronę
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić