Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Ryta
|

Meghan Markle nie spotkała się z królową. "Jej obecność nie była niezbędna"

1
Podziel się:

Meghan Markle nie pojawiła się na specjalnie zwołanym spotkaniu z królową Elżbietą II. Od razu zaczęto snuć domysły, co było powodem jej nieobecności. Gdy plotek zaczęło przybywać, głos w sprawie zajął rzecznik księżnej.

Meghan Markle przerwała milczenie
Meghan Markle przerwała milczenie (Getty Images)

Meghan Markle i książę Harry na dobre wycofali się z rodziny królewskiej. Wydali oświadczenie, które zaczęli słowami: "Zamierzamy wycofać się jako 'starsi' członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową". Swoją decyzję podjęli "po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji". Zaskoczona postępowaniem wnuka królowa Elżbieta II musiała działać. Zwołała specjalne spotkanie w swojej posiadłości w Sandringham w Norfolk, które media określiły mianem "Szczytu w Sandringham".

Na debacie, oprócz królowej, pojawili się książęta Harry, William i Karol. Meghan, która przebywa obecnie z synem Archiem w Kanadzie, miała połączyć się telefonicznie. Tak się jednak nie stało. Okazało się bowiem, że Elżbieta II nie wyraziła zgody na taki sposób komunikacji. A to wszystko ze względów bezpieczeństwa. Królowa przestraszyła się bowiem podsłuchów i tego, że informacje wagi państwowej trafią w niepowołane ręce.

- To była bardzo poufna rodzinna dyskusja, a nie połączenie konferencyjne - twierdziła osoba z dworu.

Na jaw wychodzą jednak kolejne fakty. Rzecznik pary z Pałacu Kensington zaprzeczył doniesieniom, jakoby Meghan zabroniono łączenia się z królową. Ostatecznie Sussexowie uznali bowiem, że "obecność księżnej nie jest niezbędna". Sprawę z Elżbietą II, również w jej imieniu, miał załatwić Harry.

Zobacz także: ZOBACZ WIDEO: Brytyjczycy komentują "odejście" Meghan Markle i księcia Harry'ego
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(1)
nie Rachela
3 lata temu
Oj Rachela, Rachela nie potrafisz dojsc do ladu ze swoja rodzina, a tu juz robisz zament w nowej rodzinie w rodzinie krolewskiej
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić