o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Megxit. Karol, William i Harry opuścili pałac oddzielnie. Konflikt eskaluje?

2
Podziel się

Zakończył się zjazd rodziny królewskiej, na którym debatowano nad przyszłością Meghan i Harry'ego. Być może rozwiąże kwestie formalne, ale wzajemne animozje i pretensje pewnie pozostaną. Tak sugeruje wymowne zachowanie ojca i synów.

William, Karol i Harry. Zdjęcie zrobiono w 2014 r. Takie chwile to niestety już przeszłość
William, Karol i Harry. Zdjęcie zrobiono w 2014 r. Takie chwile to niestety już przeszłość (Getty Images)
bDTuPacB

"Szczyt w Sandringham", jak brytyjskie media nazywają spotkanie rodziny królewskiej ws. przyszłości Meghan i Harry’ego, przeszedł do historii. Królowa Elżbieta II wydała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że wraz z pozostałymi członkami rodziny postanowili uszanować decyzję pary książęcej z Sussex.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

"Ja i moja rodzina w pełni popieramy pragnienie Harry’ego i Meghan rozpoczęcia nowego życia jako młodej rodziny. Choć wolelibyśmy, żeby pozostali pełnoprawnymi członkami rodziny królewskiej, szanujemy i rozumiemy, że życzą sobie bardziej niezależnego życia, pozostając członkami mojej rodziny" - brzmi oświadczenie królowej.

bDTuPacD

Po zakończonej naradzie spod prywatnej rezydencji królowej zaczęły odjeżdżać auta członków familii. I jak donosi dziennikarka "Daily Mail" Rebecca English, zarówno Karol, Harry, jak i William opuścili pałac oddzielnie. Każdy oddalił się w swoją stronę.

Media od dawna piszą o ostrym konflikcie między najmłodszym synem księżnej Diany, a Williamem i Karolem. "Woman's Day" donosiło, że ojciec Harry'ego wściekł się, że ten razem z Meghan zamierza założyć własną organizację charytatywną. Do tego stopnia, że plotkowano, że to on stoi za ich "wyjściem" z rodziny królewskiej.

bDTuPacJ

Przypomnijmy, że 8 stycznia Harry i Meghan wydali oświadczenie, które zaczęli słowami: "Zamierzamy wycofać się jako 'starsi' członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową". Swoją decyzję podjęli "po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji".

bDTuPade
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(2)
USA
rok temu
Najlepiej na czarny lad
QE2
rok temu
Good bye and Good luck...
Najnowsze komentarze (2)
USA
rok temu
Najlepiej na czarny lad
QE2
rok temu
Good bye and Good luck...
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić