Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Agata Porażka
|
aktualizacja

Michał Piróg został ojcem. "Możecie mi mówić tato"

95
Podziel się:

Michał Piróg przyznał się do tego, że został ojcem. Tancerz zamieścił na swoim profilu informację o tym, że otrzymał już stosowne dokumenty.

Piróg będzie świętował w tym roku 39. urodziny
Piróg będzie świętował w tym roku 39. urodziny (ONS.pl, Paweł Kibitlewski)

W środę Michał Piróg opublikował na swoich profilu informację, że jego obserwatorzy mogą od teraz mówić do niego "tato". Powodem jest to, że miał właśnie otrzymać dokumenty. Jakie? Tego już nie zdradza. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że chodzi o dokumenty adopcyjne.

"Możecie mi mówić tato... właśnie otrzymałem dokumenty" - pisze Piróg. "Wdech, wydech - wiem, znam zdanie niektórych osób na ten temat. Widzicie, są faktycznie osoby, które sądzą, że inni ludzie kierują się własnym interesem w podejmowaniu przeróżnych decyzji życiowych. Zapewne są i tacy, ale są i ci, którzy myślą w wielu kwestiach nie umysłem, wygodą czy ewentualnym profitem. Są ludzie, którzy kierują się czystą empatią, chęcią pomocy, dania innym lepszego startu, zwykłą może troską... sam nie wiem, staram się nie myśleć za dużo, tylko działać w czystym odruchu serca" - dodaje.

Następnego dnia Piróg opublikował w mediach społecznościowych inną historię. Tym razem opisał życie chłopca, którego rodzice zginęli, a on sam został porzucony. Nie wiadomo, czy to właśnie jego miał na myśli tancerz pisząc o tym, że został tatą, ale jest to prawdopodobne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(95)
bolek " będą ...
4 lata temu
Na pewno chłopca, żeby wychować go na porządnego geja, nie dziwi mnie że nie adoptował dziewczynki.
Ppl
4 lata temu
Nie chcemy takiego taty!!!!!!!!
jack
4 lata temu
Szkoda dzieciaka bo w szkole będzie szkalowany...
Nick
4 lata temu
NIE ! NIE ! NIE !!!!!!!
Ewka
4 lata temu
Z jednej strony dziecko potrzebuje ojca i matki ale wiadomo jak w życiu bywa. Może będzie dbał o dziecko, wychowa je na wartościowego człowieka? Jeden wielki znak zapytania.
Ert
4 lata temu
Prowokacja
kriso13
4 lata temu
Biedne dziecko
11
4 lata temu
gratulacje
fdg
4 lata temu
jakim prawem ja sie pytam!??!?
asior
4 lata temu
Wstyd mi za was rodacy:( to co lepiej zeby to dziecko bylo w domu dziecka same niekochane? A co wam do tego ze jaki i z kim on sex uprawia. Wazne jest jakim sie jest czlowiekiem!!! Niech kazdy szuka wad u siebie a nie krytykuje prawdopodownie fantastycznego faceta. Kiedy w koncu milosc stanie sie wazna zamiast tego ciaglego hejtu. Obudzcie sie ludzie. ... Ja nie mialabym nic przeciwko rodzica tej samej plci.
Tyły
4 lata temu
Wstydziłbyś się tak o Jarku pisać. Przecież Jarek od dziesiątek lat robi wszystko, żeby za wszelką cenę zataić i zaszyfrować swoją rzeczywistą orientację, bo to jest jego największa bolączka w życiu, panicznie zataja swoją rzeczywistą orientację, a zarazem, jest od niej całkowcie uzależniony. Stąd te teatrzyki ze Szypą, itd.. bo w rzeczywistości Jarek już od końca lat sześćdziesiątych zawsze miał jakiegoś "bliskiego przyjaciela" i ma to miejsce po dziś dzień, zresztą, choć jest już za późno, Jarek ma już 68 lat i za późno jest dla niego zostanie matkiem, nawet żeby zmieniał "bliskich przyjacieli" co dwa dni. Niestety, choć z tego,co wiem, Jarek bardzo starał się zostać matkiem, ale nie brał pod uwagę jednego - że wspaniała, mądra natura nie przewidziała powstawania potomstwa ze związku osobników tej samej płci. Jakże pięknie, wspaniale mądra jest natura! Sama przewidziała już dziesiątki tysięcy, setki tysięcy lat temu, żeby nie rozmnażać patologii i świństwa! Sorry, Jarek.
Aky
4 lata temu
I słusznie. Bo jak się weźmie ślub z chłopakiem, to już nie można skakać na innych. A tak, Jarek, wiesz i twoi chłopacy też wiedzą, że dziś Jacek, jutro Paweł, potem Krzysiek, Adam, Jurek, Przemek, Adrian, Aleks, Andrzej, Artur, i tak dalej.. Przecież nawet sam Jan Paweł nie miał ślubu ze Stanisławem, gdy zdecydował się z nim być, gdy porzucił definitywnie swoją kochankę, Irenę i syna, Adama. I żyli wiele lat w zgodzie, był to udany męski konkubinat, aż do samej śmierci Jana, tj. Karola w 2005 roku. Dla czego Jarek miałby więc łamać stare, od lat funkcjonujące schematy, wszak wśród panów w sutannach i habitach funkcjonuje to od setek lat, od XII wieku, gdy chciwy papież wprowadził go, by nie roztrwaniać zagarniętego przez kościół mienia na żony kapłanów i ich rodziny. Można jedynie życzyć Jarkowi udanego związku i oby, wreszcie, został matkiem, choć w jego wieku, ma wszak już 67 lat, to już raczej niemożliwe.
Ytt
4 lata temu
Nie Stana, a partner swego konkubenta, wszak Jarek nie jest z nim ożeniony, czy tam, nie wyszedł za niego za mąż. I nigdy nie wyjdzie za żadnego ze swoich konkubentów, wszak wyraźnie mówi że nie zgadza się na małżeństwa jednopłciowe. I z tego,co wiem, Jarek paru chłopaków miał przez te już przecież, jakieś pół wieku, bo w 1968 roku miał już lat 19-cie i na pewno już wtedy ciągnęło go do chłopaków, wszak mieszkał wtedy na Żoliborzu i miał kolegów, koleżanki, którzy na pewno pamiętają to i owo z tych czasów. Dla tego życzmy Jarkowi powodzenia z jego obecnym chłopakiem i miejmy nadzieję, że wreszcie Jarek zostanie upragnionym matkiem, i to pomimo tego, że ma już 68 lat. Niech się im układa jak najlepiej i niech osiągną powodzenie i miłość w swoim jednopłciowym związku katolickim, narodowym, tradycyjnym, patriotycznym konkubinacie męskim, monopłciowym.
Darr
4 lata temu
Nie małżeństw a konkubinatów jednopłciowych, męskich. Otóż to, to prywatna sprawa Jarka i jego obecnego konkubenta, wszak Jarek nie jest z nim ożeniony, czy tam, nie wyszedł za niego za mąż. I nigdy nie wyjdzie za żadnego ze swoich konkubentów, wszak wyraźnie mówi że nie zgadza się na małżeństwa jednopłciowe. I z tego,co wiem, Jarek paru chłopaków miał przez te już przecież, jakieś pół wieku, bo w 1968 roku miał już lat 19-cie i na pewno już wtedy ciągnęło go do chłopaków, wszak mieszkał wtedy na Żoliborzu i miał kolegów, koleżanki, którzy na pewno pamiętają to i owo z tych czasów. Dla tego życzmy Jarkowi powodzenia z jego obecnym chłopakiem i miejmy nadzieję, że wreszcie Jarek zostanie upragnionym matkiem, i to pomimo tego, że ma już 68 lat. Niech się im układa jak najlepiej i niech osiągną powodzenie i miłość w swoim jednopłciowym związku katolickim, narodowym, tradycyjnym, patriotycznym konkubinacie męskim, monopłciowym.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić