Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Basia Żelazko
Basia Żelazko
|

Natalia Janoszek uderzona w twarz przez aktora. "Będziesz mi jeszcze dziękować"

39
Podziel się:

Polska aktorka grająca w bollywoodzkich filmach w studio Dzień Dobry TVN opowiedziała o akcie przemocy, którego ofiarą padła na planie filmowym. "Jeszcze nikt mnie tak mocno nigdy nie uderzył"

Natalia Janoszek w Cannes
Natalia Janoszek w Cannes (ONS.pl)

9 sierpnia premierę będzie mieć film "Chicken Curry Law", w którym Janoszek zagrała zgwałconą kobietę oskarżoną o prostytucję. Temat filmu jest ważny i trudny, ale to, co spotkało Janoszek na planie, było skandaliczne.

- Podczas sceny wykorzystania seksualnego aktor uderzył mnie w twarz. Bardzo mocno. Nikt mnie jeszcze tak mocno nie uderzył. Popłakałam się i nikt mi nie pomógł. Później przyszedł do mnie reżyser i powiedział, że wie, że bolało, ale jak dostanę nagrodę za ten film, to mu podziękuję. Nagrodę i tak dostałam, a kamera była tak ustawiona, że ta scena nie została nawet nagrana. Ale on po prostu musiał pokazać swoją władzę jako mężczyzna nad tą przyjezdną aktoreczką, która czasem za mocno tupnie nogą - opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

Chociaż wyznanie Natalii było uzgodnione z prowadzącymi, widać było, że aktorka nieco denerwuje się tym, że mówi o całym zajściu.

- Zawsze byłam Zosią-Samosią i zawsze wszystko robiłam sama. Musiałam się nauczyć Indii, tam są trochę inne zasady i niestety trochę się zasymilować. Na wiele rzeczy się nadal nie godzę, na niektóre muszę przymknąć oko, bo nie mam na nie wpływu w tej chwili. Często zastanawiam się, czy warto o tym mówić, co się dzieje na planach, bo jakby nie patrzeć, to wystawia mnie na krytykę. Nie wiadomo, czy inni nie będą się potem bali ze mną pracować, skoro tak otwarcie mówię o problemach, jakie się zdarzają.

Z raportu International Centre for Research on Women (2010) wynika, że 45 proc. indyjskich dziewcząt wychodzi za mąż przed ukończeniem 18. roku życia. UN Population Fund zarejestrował w 2010 roku 56 tysięcy zgonów matek. Poza tym w badaniach przeprowadzonych w 2012 roku przez UNICEF 52 proc. dorastających dziewcząt (i 57 proc. dorastających chłopców) przyznało, że bicie żony przez mężczyznę jest zawsze uzasadnione. Dodatkowo według danych z National Crime Records Bureau pomiędzy 2010 i 2011 rokiem (kiedy odnotowano w sumie 228650 przestępstw) liczba wykroczeń skierowanych przeciwko kobietom zwiększyła się aż o 7 proc. Więcej przeczytacie tutaj.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(39)
Bubu
3 lata temu
Pewnie nie miała ochoty wziąć akurat od niego między poślady i dlatego oberwała tak mocno
Gość
3 lata temu
Ubogacenie kulturowe. Nacja pedofili, gwałcicieli i damskich bokserów. Vivat imigranci! Niech żyje multi-kulti! Przyjmujmy imigrantów!
no way
3 lata temu
no własnie czy warto dla kasy tak sie poniżać
Obserwator
3 lata temu
"Musiałam się nauczyć Indii, tam są trochę inne zasady i niestety trochę się zasymilować. Na wiele rzeczy się nadal nie godzę, na niektóre muszę przymknąć oko, bo nie mam na nie wpływu" - wychodzi na to, że siłą jest tam zmuszana do aktorstwa. A nie moment.... sama wybrała sobie zawód i miejsce pracy więc niech teraz nie narzeka.
ALCHEMIK
3 lata temu
Tak to jest... gdy się zaczyna cokolwiek z "brudasami".
A4E
3 lata temu
Jakieś takie dziwne to wszystko.
WatykanMafia
3 lata temu
bzdury plotkarskie... ktoś ja uderzył.... ja jej nie daje wiary
spoko
3 lata temu
indie to dzicz, tam sie nie jeżdzi, oni są 100 lat za nami kultyrowo
gosc
3 lata temu
poprawic???..bo widac sie podobalo skoro trzeba sie tym chwalic publicznie...
obserwator.
3 lata temu
wypadek przy pracy aktora i tyle w temacie, bo nie bylo okreslone w umowie z jaka sila ma byc uderzona.
ola
3 lata temu
laska wstydz sie tego ze jestes polka .
Marta
3 lata temu
A potem zrobiła procę i wszyscy rozeszli się zadowoleni. Hahaha. Jaki tekst. Jeszcze nigdy nikt mnie tak mocno nie uderzył. Tępa babo.
Wierzący
3 lata temu
Proszę brać na plan zdjęciowy paralizator.
geografic
3 lata temu
nie ma ciekawszych rzeczy? Jak aktorzy i aktoreczki
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić