o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Ogromne długi Michała Wiśniewskiego. Nie tylko Dominika Tajner-Wiśniewska ma kłopoty

91
Podziel się

Polskie media żyją zarzutami wyłudzenia 1 mln zł, jakie prokuratura postawiła Dominice Tajner-Wiśniwskiej. Ale jej eks-mąż jest w jeszcze gorszej sytuacji.

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski, 2018. Takie chwili to niestety już przeszłość
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski, 2018. Takie chwili to niestety już przeszłość (ONS.pl)
bEgAksth

Przypomnijmy. Prokuratura postawiła Dominice Tajner-Wiśniewskiej zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu w kwocie miliona zł od SKOK Wołomin. Sama zainteresowana nie przyznaje się do winy i odmówiła składania zeznań. Zapewnia, że nigdy nie brała tam kredytu i jest ofiarą przestępstwa. Wydała nawet w tej sprawie specjalne oświadczenie.

Zobacz także: Zobacz: Jarosław Jakimowicz ostro o Michale Wiśniewskim: "To jest bardzo nieszczera osoba"
bEgAkstj

Co do Wiśniewskiego sprawa jest o wiele prostsza. W 2006 r. wziął w SKOK Wołowin 2,8 mln zł kredytu. Pieniądze były mu potrzebne na zakup 64-metrowego mieszkania w Warszawie.

Jak podaje "Fakt", do lipca 2017 r. spłacił 600 tys. zł. W 2018 r., kiedy wokół SKOKU zaczęło robić się gorąco, sąd na wniosek lidera Ich Troje ogłosił jego upadłość.

Tabloid ustalił, że Wiśniewski nie spłaca kredytu, a odsetki rosną. Jego zadłużenie w marcu 2019 r. opiewało na sumę 2 mln 127 tys. zł.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Michał Wiśniewski był twarzą SKOK Wołomin i śpiewał w reklamie o… przebojowej pożyczce.

bEgAkstp

Zdaniem syndyka piosenkarza nie może spłacać wierzycieli podczas postępowania upadłościowego.

Ludzie, którzy po upadku SKOK Wołomin nie odzyskali swoim oszczędności, założyli "Stowarzyszenie Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. Św Michała". Prowadzą prywatne śledztwo w sprawie tej afery i są oburzeni zachowaniem takich ludzi jak Wiśniewski.

bEgAkstK
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(91)
Mikolaj
2 lata temu
Jesli nie umiesz rozważnie wydawać pieniadze tylko je pszepierniczasz na zabawy i inne żeczy to bedziesz bankrutem !!!.nieżal mi ciebie !!
Iza
2 lata temu
Jak ktoś się zna to można wywnioskować z artykułu specjalnie tak napisanego by szczuć ludzi przeciwko ludziom,że skok upadł czyli też mógł mieć zobowiązania wobec Wiśniewskiego, dlaczego ma spłacać skoro jemu nie zapłacili?
Arek
2 lata temu
Przecież Stowarzyszenie Św. Michała już od lat o tym trąbiło: www.swsfsm.pl, analogicznie jak o innym przestępcy - syndyku Lechosławie Kochańskim, który powinien już od dawna siedzieć w pierdlu. Rząd PiS wespół z PO chronią Kochańskiego i pozwala na sprzedaż w częściach SKOKu Wołomin w postępowaniu upadłościowym, tym samym ponosi odpowiedzialność za to, że złodzieje nie muszą spłacać kredytów i są bezkarni, a Prokuratura łapie tylko słupy i maluczkich zamiast zajmować się kancelariami prawnymi jak np. Piotra Zimmermana. Wystarczy obejrzeć filmy na kanale Stowarzyszenia: https://www.youtube.com/channel/UCqwtYMppJ1Y2FJ2QXGwBl0Q A dlaczego Prokuratura nie ściga innych dłużników jak Krzysztof Skowroński Radio WNet, Katarzyny Adamiak-Sroczyńskiej (pełnomocnik zarządu Telewizji Polskiej ds. TVP Rozrywka), Zofii Jaworskiej z NBP, Sasina, Kalisza, Rosatiego i in.
bEgAkstL
sigi2
2 lata temu
Syndyk do wiezienia , ma mieszkanie ,powinien zostawić mu na 12 góra 24 czunsze .samochód - białe bmw . to co w tym kraju jest grane . kolega 1.5 roku zanim sąd ogłosił upadłość - niepełnosprawny , mieszkaniec DPS. Jeszcze w trakcie kilkukrotnie sprawdzano czy coś posiada . SYF NIE PRAWO>
um
2 lata temu
Wierni PiS katotalibowie byli kolejny raz owieczkami do strzyżenia. Złożyli się z własnych uciułanych oszczędności w SKOK na fanaberie i hazardowe pasje takich ludzi - jak np. Wiśniewski . Oprócz tego SKOKI finansowały sowicie inwestycje i propagandę "jedynie słusznej partii" PiS, oraz kościół. Oczywiście w zarządach tych parabanków, radach nadzorczych i ciałach doradczych kręcili się działacze PiS i ich rodziny, koledzy owych działaczy, oraz sympatycy Kaczyńskiego i Rydzyka.
🌚🌚🌚
2 lata temu
To jest chore. Wiśniewskiemu biorącemu 3 mln na 64 mieszkanie ogłaszają upadłość i po ptakach, a mojej znajomej komornik zabiera emeryturę na długi jej zmarłego męża pijaka
ala
2 lata temu
2.8 mln na 64 metrowe mieszkanie?
liberal
2 lata temu
ja nie mialem splaconego kredytu 2560zl i u mnie byl komornik. Co ta czerwona wrona mysli ze jest ponad?
ciekawy
2 lata temu
to teraz opublikujcie wszystkie twarze kredytobiorców nie spłacających pożyczki.
pawel
2 lata temu
pożyczanie pieniędzy alkoholikowi to mniej więcej to samo co oddawanie pieniędzy do Amber Gold
Czerwony kapt...
2 lata temu
Po samej fryzurze wiadomo że z gościem jest coś nie tak...
Twój nick
2 lata temu
Każdy normalny Polak byłby już dawno goły i wesoły, oskubany ze wszystkiego przez sądy, miałby komornika na głowie i myśli samobójcze.
Piękny i boga...
2 lata temu
Tomek Wiśniewski padł,,
bEgAkstD
ochi
2 lata temu
Ten jego czerwony łeb nie jest przypadkowy, tak reżimowa władza z układu w Magdalence hoduje darmozjadów.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić