Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Marta Ossowska
|

Pilot Epsteina pogrąża księcia Andrzeja. Miał 4 razy przewozić go na "wyspę pedofilów"

11
Podziel się:

Oskarżenia względem księcia Andrzeja, który rzekomo miał uprawiać seks z nieletnimi kobietami, potwierdził w zeznaniach pilot. Pałac Buckingham stanowczo zaprzecza tym doniesieniom, wskazując, że książę przebywał we wskazanym czasie w innym miejscu.

Książę Andrzej podejrzewany jest o seks z nieletnią.
Książę Andrzej podejrzewany jest o seks z nieletnią. (Getty Images, Getty Images)

Przypomnijmy, książę Andrzej był zaprzyjaźniony z amerykańskim miliarderem Jeffrey'em Epsteinem, który został aresztowany pod zarzutem prowadzenia zorganizowanej grupy przestępczej handlującej nieletnimi kobietami i nakłaniania ich do czynności seksualnych. Mężczyzna popełnił samobójstwo, ale ofiary nie zamierzają przerywać dochodzenia.

Trwa zbieranie dowodów w sprawie. Według najnowszych doniesień, zeznania pilota prywatnych odrzutowców Epsteina, Davida Rodgersa, pogrążają księcia Andrzeja. Mężczyzna twierdzi, że 4-krotnie transportował syna brytyjskiej królowej na "wyspę pedofilów" w kwietniu i lipcu 2011 roku.

Pałac Buckingham odpiera te zarzuty, twierdząc, że książę Andrzej pełnił w tym czasie obowiązki służbowe w innych lokalizacjach. Według oficjalnych dokumentów książę reprezentował rodzinę królewską 11 lipca w Bostonie, a 4 lipca w Lancashire w Wielkiej Brytanii.

Dowody przedstawione przez pilota nie są jednoznaczne. Mężczyzna powołuje się na swoje odręczne zapiski, na podstawie których musiał raportować, kto znajduje się na pokładzie. W tym celu posługiwał się inicjałami pasażerów i księcia Andrzeja oznakował jako "AP".

Możliwe, że we wskazanych przez pałac Buckingham datach pod sygnaturą "AP" znajdował się inny pasażer. Jednak pilot twierdzi, że 4-krotnie przewoził księcia Andrzeja prywatnymi liniami Jeffrey’a Epsteina.

Obecnie księciu Andrzejowi nie zostały przedstawione żadne zarzuty przez amerykańską prokuraturę. Proces przeciwko grupie sutenerów zarządzanej przez Jeffrey’a Epsteina ma ruszyć w czerwcu 2020 roku.

KOMENTARZE
(11)
Radomiak
3 lata temu
A niech on udowodni ze przebywal wtedy w tych miejscach.
TwójNick
3 lata temu
"...nieletnimi kobietami"? Raczej dziewczynami. Chyba że kobiety są już w podstawówkach, a może nawet w przedszkolach.
aaaaaaaaaaaaa...
3 lata temu
Przeraza mnie pozim komentarzy ponizej artykul jest o Andrew synu Krolowej angli sprawa jest dosc powazna a ludzie ponizej wypisuja o pis pozatym jak by to byl jakis ksiadz z polski to juz by byla afera ale ze to pedofil z angli ludzie sobie uzadzaja komendie ponizej!
taka prawda
3 lata temu
Niech wypożyczą sobie Piotrowicza, on wyjaśni opinii publicznej że książe ma zdolności bioenergoterapeutyczne i tylko pociumkał sobie. Jakis czas temu tłumaczył księdza pedofila, teraz może wytłumaczyć księcia.
on
3 lata temu
Pilot swoją gażę weźmie i za moment okaże się, że to jednak nie książę. Prosze się nie łudzić. Tam gdzie są obrzydliwie duże pieniądze, przepych i bogactwo tam też są najbardziej wyuzdane fantazje, perwersje i zboczenia. Ludzie z pierwszych stron gazet to najczęściej seksoholicy, narkomani i alkoholicy. Amy Whinehouse, Freddie Mercury, Whitney Houston, George Best, Lamar Odom itp itd. Świat żyje z ustami pełnymi frazesów tymczasem w zaciszu własnego domu budzą się demony
Rocco
3 lata temu
Jarosław ma na tej wyspie status gwiazdy!
Jaś
3 lata temu
Znowu wykryta bezbezdomnego. bezdomnego pod zarządem PiSu
Ja
3 lata temu
Bogaczom się zawsze upiecze. A co do Staraka, jakby zaginął zwykły "Janek", to tyle służb i takiego sprzętu by nie angażowali do poszukiwań.
eh
3 lata temu
Clinton latal tam 27 razy i sie nie tlumaczy, pare razy byla tam tez Hilary, lubia sie w to bawic. Co z filmikiem na ktorym Andrew zegna wychodzaca z jego apartamentu (nalezacego do JE) mikra nastolatke, a Epstein ja odprowadza do nastepnego goscia, albo na przystanek.
Heh
3 lata temu
Zaraz mu zamkną usta..
lewek1
3 lata temu
Nic nowego-tak bylo jest i bedzie-dzieje sie przez wieki-dziadki chca mloda cielencinke ,a strare babki modych byczkow.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić