Karolina Grabińska
Karolina Grabińska| 

Robert Górski się żeni. Jego partnerka jest o 14 lat młodsza

79
Podziel się:

W życiu Roberta Górskiego ciąg dalszy rewolucji. W lutym lider Kabaretu Moralnego Niepokoju zaskoczył informacją, że został ojcem. Teraz planuje ślub z matką dziecka.

Robert Górski zmienił całkowicie swoje życie
Robert Górski zmienił całkowicie swoje życie (East News)

Dla Roberta Górskiego będzie to pierwszy ślub. Wszystko wskazuje na to, że kabareciarz zdecyduje się na kościelną uroczystość. Nie jest tajemnicą, że gwiazdor jest zdeklarowanym katolikiem.

Para planuje pobrać się w sierpniu w Warszawie. Przyjęcie weselne ma się odbyć w hotelu na warszawskiej Pradze. Górski nie chce jednak komentować zmian w swoim życiu.

- Nie chcę komentować, możemy porozmawiać o Opolu, które prowadzę… Chcę oddzielić swoje prywatne życie… Proszę napisać, że z pewnością wszyscy znajomi „Prezesa” mówią, że jest szczęśliwy, tym bardziej, że prowadzi kabareton w Opolu… W każdym bądź razie prawdziwy prezes powinien mi zazdrościć, że się żenię i tyle. No nie mogę nic więcej powiedzieć… - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Związek Górskiego i o 14 lat młodszej Moniki Sobień był sporym zaskoczeniem w środowisku kabareciarzy. Wcześniej lider Kabaretu Moralnego Niepokoju przez 10 lat był związany z reżyserką Beatą Harasimowicz. Kobieta długo nie mogła pogodzić się z odejściem ukochanego oraz faktem, że tak szybko założył rodzinę z nową partnerką.

Górski ma 4-miesięczną córkę z obecną partnerką oraz 15-letniego syna ze związku z graficzką, Katarzyną Osipowicz.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić