Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
|

Rzekoma ofiara Jarosława Bieniuka wydała oświadczenie. Mocne słowa

96
Podziel się:

Sylwia Sz. postanowiła zabrać głos i skomentować wydarzenia sprzed dwóch tygodni. "Zostałam z tym kompletnie sama. Odwrócili się ode mnie wszyscy, a moi przyjaciele byli bezpardonowo atakowani tylko po to, abym nie mogła liczyć na ich wsparcie" - napisała.

Jarosław Bieniuk.
Jarosław Bieniuk. (Instagram.com, Instagram)

W połowie kwietnia do mediów wyciekła informacja, że Jarosław Bieniuk przebywa w areszcie. Postawiono mu zarzut naruszenia własności seksualnej. Dwudziestokilkuletnia Sylwia Sz. oskarżyła byłego piłkarza o brutalny gwałt.

Bieniuk po 48h wyszedł na wolność po tym, jak wpłacił kaucję. Postawiono mu jedynie zarzut udostępniania narkotyków osobom trzecim. Dochodzenie w sprawie gwałtu wciąż trwa. Bieniuk zdążył już wydać oświadczenie, a także pojawić się w telewizji śniadaniowej, aby zapewniać o swojej niewinności. Sportowiec może liczyć na spore wsparcie innych gwiazd i dużej części internautów.

Zobacz także: ZOBACZ: Jarosław Bieniuk współpracuje z policją. "Nie ma oskarżenia o gwałt"

Tym razem głos zabrała też rzekoma ofiara Jarosława Bieniuka, Sylwia Sz. W programie "Uwaga" reporter przeczytał oświadczenie, które sporządziła dwudziestokilkulatka.

- To, co działo się przez ostatnie dwa tygodnie ma znamiona linczu. Nikt nie zainteresował się tym, co się naprawdę wydarzyło i co się stało, a wszyscy skupili się na kłamliwych, obraźliwych oskarżeniach, które miały tylko na celu odwrócenie uwagi od prawdy. Zostałam z tym kompletnie sama. Odwrócili się ode mnie wszyscy, a moi przyjaciele byli bezpardonowo atakowani tylko po to, abym nie mogła liczyć na ich wsparcie.

Sz. boi się wychodzić z domu i od czasu zdarzenia, do którego miało dojść w jednym z sopockich apartamentów, tego nie robi.

- Od dwóch tygodni siedzę sama w domu, płacząc, bojąc się wyjść nawet do sklepu. Czasami mam wrażenie, że musiałaby się stać jeszcze większa tragedia, żebyście uwierzyli, co naprawdę się tamtej nocy wydarzyło.

Czy sprawa w końcu wkrótce się wyjaśni?

Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(96)
aqq
3 lata temu
„Naruszenie WŁASNOŚCI seksualnej” - to jakaś nowinka w prawie???
Fiesta
3 lata temu
Księża też są ponoć kryształowi ... sa co wyprawiają... .zadaniem prokuratury i policji jest ustalenie stanu faktycznego i powinni to zrobić rzetelnie.
avi
3 lata temu
problem w tym, że pewnie żadno z nich nie jest święte, a cała afera bo chodzi o kasę: ona by chętnie coś ugrała, on nie chce stracić
Nina
3 lata temu
A może faktycznie to zrobił bo nikt nie wierzy w jego wine bo celebryta przecież to też człowiek narkotyki mogły zrobić swoje i nie pamięta co zrobił albo nie chce pamietac
Zosia
3 lata temu
Gwalt pozostaje gwaltem.iech policja , prokuratura i sady to wyjasnią. A tak nawiasem czy tzw celebryta ma byc inaczej traktowany niz inni ktorym zarzucono gwalt?? Pozostawiam do przemyślenia.
Dora
3 lata temu
Może ten cały Bieniuk nie jest taki kryształowy na jakiego wyglada
Wszyscy znamy...
3 lata temu
za pieniązki to i szejk jej klocka może na klate posadzić
nn
3 lata temu
Zeznaj na wariografie , zawodowa
Lol
3 lata temu
Taaa jasne... Chciala go naciagnac i nie pyklo
PP
3 lata temu
Ja mam zarzut udostępniania oranżady osobom pełnoletnim.
Mona
3 lata temu
Mam takie pytanie. Czy naprawdę uważacie, że Jarek musi gwałcić.....?
kik
3 lata temu
Dla mnie ta sprawa wygląda wiarygodnie z jej strony, niestety.
edi
3 lata temu
Jaki problem zrobic konfrontacje jednej i drugiej osoby???
d3
3 lata temu
Postawiono mu jedynie zarzut udostępniania narkotyków osobom trzecim. dzieci musza byc dumne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić