Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 

Rzekoma ofiara Jarosława Bieniuka wydała oświadczenie. Mocne słowa

120
Podziel się:

Sylwia Sz. postanowiła zabrać głos i skomentować wydarzenia sprzed dwóch tygodni. "Zostałam z tym kompletnie sama. Odwrócili się ode mnie wszyscy, a moi przyjaciele byli bezpardonowo atakowani tylko po to, abym nie mogła liczyć na ich wsparcie" - napisała.

Jarosław Bieniuk.
Jarosław Bieniuk. (Instagram.com, Instagram)

W połowie kwietnia do mediów wyciekła informacja, że Jarosław Bieniuk przebywa w areszcie. Postawiono mu zarzut naruszenia własności seksualnej. Dwudziestokilkuletnia Sylwia Sz. oskarżyła byłego piłkarza o brutalny gwałt.

Bieniuk po 48h wyszedł na wolność po tym, jak wpłacił kaucję. Postawiono mu jedynie zarzut udostępniania narkotyków osobom trzecim. Dochodzenie w sprawie gwałtu wciąż trwa. Bieniuk zdążył już wydać oświadczenie, a także pojawić się w telewizji śniadaniowej, aby zapewniać o swojej niewinności. Sportowiec może liczyć na spore wsparcie innych gwiazd i dużej części internautów.

Zobacz także: ZOBACZ: Jarosław Bieniuk współpracuje z policją. "Nie ma oskarżenia o gwałt"

Tym razem głos zabrała też rzekoma ofiara Jarosława Bieniuka, Sylwia Sz. W programie "Uwaga" reporter przeczytał oświadczenie, które sporządziła dwudziestokilkulatka.

- To, co działo się przez ostatnie dwa tygodnie ma znamiona linczu. Nikt nie zainteresował się tym, co się naprawdę wydarzyło i co się stało, a wszyscy skupili się na kłamliwych, obraźliwych oskarżeniach, które miały tylko na celu odwrócenie uwagi od prawdy. Zostałam z tym kompletnie sama. Odwrócili się ode mnie wszyscy, a moi przyjaciele byli bezpardonowo atakowani tylko po to, abym nie mogła liczyć na ich wsparcie.

Sz. boi się wychodzić z domu i od czasu zdarzenia, do którego miało dojść w jednym z sopockich apartamentów, tego nie robi.

- Od dwóch tygodni siedzę sama w domu, płacząc, bojąc się wyjść nawet do sklepu. Czasami mam wrażenie, że musiałaby się stać jeszcze większa tragedia, żebyście uwierzyli, co naprawdę się tamtej nocy wydarzyło.

Czy sprawa w końcu wkrótce się wyjaśni?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić