Oskar Netkowski| 
aktualizacja 

Syn gwiazdy z "Aniołków Charliego" aresztowany. To jego nie pierwszy raz za kratkami

5
Podziel się:

Policja zatrzymała Redmonda O'Neala za napad na sklep wielobranżowy w USA. Sąd orzeknie, czy syn gwiazdy Hollywood wyjdzie z więzienia za kaucją. Mężczyzna od wielu lat zmaga się z narkomanią i wcześniej miał już problemy z prawem.

Farrah Fawcett "Aniołki Charliego"
Farrah Fawcett "Aniołki Charliego" (East News, East News)

Uzależniony od narkotyków syn hollywoodzkiej gwiazdy po raz kolejny boryka się z prawem. Według policji, syn aktorów Farrah Fawcett i Ryan O'Neal wszedł do sklepu, znajdującego się w pobliżu Santa Monica i uzbrojony w nóż zażądał od sprzedawcy gotówki znajdującej się w kasie fiskalnej.

Mężczyzna uciekł ze sklepu po tym, jak pracownik przekazał mu pieniądze. Do zajścia doszło 9 maja, przed godziną 2:30 lokalnego czasu. Finalnie 33-latek został aresztowany w pobliżu sklepu.

Adwokat Redmonda nie chciał rozmawiać z prasą i nie udzielił żadnego komentarza.

Syn gwiazdy "Aniołków Charliego" został aresztowany za napad rabunkowy i jest przetrzymywany w areszcie. Od wolności dzieli go 50 000 USD, za które ma szansę wyjść. Rozprawa odbędzie się w czwartek, wtedy sąd zadecyduje o dalszych losach mężczyzny.

Redmond O'Neal zmaga się z narkomanią przez większość swojego dorosłego życia. Wtorkowe aresztowanie nie było jego pierwszym spotkaniem z organami ścigania. We wrześniu 2011 r. został skazany za dwa przestępstwa narkotykowe. Czekał go wtedy rok rehabilitacji.

Podobna sytuacja zdarzyła się ponownie w lipcu 2015 r., wtedy Redmond został skazany na trzy lata w Kalifornijskim Departamencie Więziennictwa.

Przyrodnia siostra Redmonda, Tatum O'Neal była przerażona jego stanem. - Kocham go, ale nigdy nie widziałam bardziej przerażającej strony uzależnienia - powiedziała zaniepokojona w jednym z wywiadów.

Ojciec Redmonda, Ryan, przyznał, że mężczyzna nigdy nie pozbierał się po śmierci matki. W konsekwencji jego nałóg pogłębił się, a problemy z prawem stały się codziennością w ich hollywoodzkim życiu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić