Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Michał Dziedzic
Michał Dziedzic
|

Syn Martyniuka przeprosił teściową. W końcu poszedł po rozum do głowy

8
Podziel się:

Syn Zenka Martyniuka był do tej pory skonfliktowany z całą rodziną. Po narodzeniu córeczki postanowił nieco ograniczyć swoje ekscesy.

Daniel M.
Daniel M. (Instagram.com, Instagram)

Daniel M. był ostatnio największym antybohaterem prasy brukowej. Publicznie obrażał swoją żonę, nazywając ją nimfomanką, a winę za wszystkie niepowodzenia w życiu prywatnym zrzucał na teściów. W grudniu, po awanturze z żoną w zaawansowanej ciąży, policja znalazła w jego mieszkaniu marihuanę. Osławiony celebryta w emocjonalny sposób mówił później: "Gdybym wiedział, to bym zamknął drzwi i nie wpuścił policji bez nakazu". To jednak nie koniec. Niedawno zapadł wyrok sądowy: syn muzyka disco polo stracił prawo jazdy aż na 3 lata (za jazdę pod wpływem alkoholu). Co ciekawe, do chwili wydania wyroku uwielbiał urządzać sobie rajdy drogim autem po Warszawie, które relacjonował na Instagramie.

Gdy urodziła się córeczka celebryty, ten może nie zmądrzał, ale nabrał nieco pokory. Postanowił odebrać żonę i córkę ze szpitala i wielokrotnie zapewniał, że będą "prawdziwą rodziną". W swoim przemówieniu na Instagramie przeprosił też białostockich policjantów za słowa, które padły z jego ust. Ostatnio zdobył się też na odwagę i przeprosił teściów, z którymi miał na pieńku.

- Pozdrawiam z domu Eweliny - powiedział jak rasowy influencer do osób śledzących go na Instagramie. - Moją niespodzianką były przeprosiny dla teściowej, teścia i oczywiście mojej ukochanej Ewelinki. Teraz już jesteśmy wszyscy razem, szczęśliwi i będzie wszystko dobrze. Myliłem się chyba w wielu sprawach. Moja teściowa w niczym aż tak bardzo nie mieszała. To po prostu ludzie, znajomi… Pisali do mnie głupie rzeczy, zwalali wszystko na stronę Boguśki i mieszali mi w głowie… - dodał.

Wierzycie w jego przemianę? Myślicie, że teściowie wybaczą mu wszystkie ekscesy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(8)
Rafał
3 lata temu
Zenon mu nie zrobił przelewu i zmiękł Śmieszny bananowy człowieczek Pozdrowienia dla wszystkich znających życie
żenua
3 lata temu
a jak tam nimfomanka?
MartyNiuk
3 lata temu
Ciekawe co takiego zrobił, grubo nie moja sprawa aaa nie jestem pewien ale z doniesień prasowo telewizyjnych wynika że grupa fanatyków muzyki techno ostrzegała fanatyków disco polo
martyna
3 lata temu
Ludzie nigdy się nie zmieniają.To tylko przeprosiny może aż przeprosiny ale wiem to na krótki czas.
PrzezPortfelD...
3 lata temu
Czyżby Zenek zakręcił kurek z hajsem?
Mattynek
3 lata temu
To jest Ogr takie podarte berety się nie zmieniają !!!!!
Omg
3 lata temu
Ale tepa dzida w wydaniu przyciasne rurki
traugutt
3 lata temu
Są jakieś zdjęcia tej nimfomanki? ;-)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić