oprac. Grzegorz Kłos| 
aktualizacja 

To musi być naprawdę coś poważnego. Buzek zamieszkała z Braciakiem

43

Agata Buzek i Jacek Braciak nie są tylko parą na ekranie. Ich związek wszedł na kolejny, poważny poziom.

Buzek i Braciak są widywani razem od kilku miesięcy
Buzek i Braciak są widywani razem od kilku miesięcy (East News)

Choć paparazzi co rusz fotografują ich razem, aktorzy konsekwentnie milczą na temat swojej zażyłości. On nie komentuje, ona zapytana o Braciaka, tylko wymownie się uśmiechnęła podczas jednego z ostatnich wywiadów. Jednak zdjęcia nie kłamią – między nimi kwitnie miłość.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Braciak wyprowadza psa Buzek

Pierwsze doniesienia o ich romansie pochodzą z października. Dla wielu wiadomość o związku aktorów okazała się sporym szokiem. Może dlatego, że z pozoru więcej ich dzieli niż łączy.

Buzek jakiś czas temu rozstała się z mężem po kilkunastu latach małżeństwa.

- Rozeszli się bardzo dyskretnie, bez medialnego szumu. Dzisiaj częściej się uśmiecha niż dotychczas, widać że jest szczęśliwa – powiedział znajomy Buzek w rozmowie z "Życiem na gorąco".

Między nią a Braciakiem, którego zna od wielu lat, zaiskrzyło na planie filmu "Córka trenera" w reżyserii Łukasza Grzegorzka.

- Dużo czasu spędzali razem. Oboje nie byli w najlepszych momentach w życiu. Jacek był sam, a ona, choć w związku, to też czuła się samotna. Ta praca bardzo ich zbliżyła – powiedział gazecie znajomy aktorka.

Rozwój wypadków śledzi na bieżąco "Super Express". Tabloid właśnie donosi, że związek pary wszedł na kolejny, już bardzo poważny poziom. Informatorzy gazety utrzymują, że Buzek i Braciak zamieszkała razem na Saskiej Kępie, tuż obok ulicy Francuskiej. Aktorzy są tam widywani na spacerach i nie kryją, że są bardzo szczęśliwi.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić