Kinga Michalska| 

To poważny związek. Sandra Kubicka coraz bliżej ślubu

2

Sandra Kubicka, jak na swój młody wiek, wiele już osiągnęła, a w jej życiu przyszedł czas na stabilizację. Nie chodzi o zakup nowego mieszkania czy przeprowadzkę. Modelka niedługo zostanie żoną.

Sandra Kubicka niedługo zostanie żoną.
Sandra Kubicka niedługo zostanie żoną. (ONS.pl)

Sandra Kubicka i jej związek bywają często obiektem medialnych wspominek i docinek ze strony fanów. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przez duże zainteresowanie ich relacją, Sandra i Kaio uczą się, jak mogą wspólnie przezwyciężać trudne sytuacje. Trzeba jednak przyznać, że i w ich miłości bywa trudno. Nie tak dawno temu w mediach huczało na temat kryzysu w ich związku. Zakochani wyszli z tego jednak obronną ręką. Zły czas szybko minął, a oni planują wspólną przyszłość.

Sandra Kubicka postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanów i umożliwiła im zadawanie pytań, na które potem odpowiadała na InstaStory. Dzięki temu obserwatorzy mogli zobaczyć zdjęcie modelki i córki jej partnera. Urocza dziewczynka!

Poruszono oczywiście także temat związku Sandry z Kaio i poważnych kroków w ich relacji. Kubicka przyznała, że już za kilka dni razem z narzeczonym będą wysyłać ślubne zaproszenia. Uroczystość ma odbyć się w lipcu, jednak nie będzie to ślub kościelny. Swój wielki dzień zakochani będą świętować najpierw w Miami, gdzie zorganizują niewielkie przyjęcie, a oficjalne wydarzenie będzie miało miejsce w Polsce.

Sandrze i Kaio życzymy, by ich miłość trwała wiecznie!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić