Karolina Grabińska
Karolina Grabińska| 

Tymon Tymański komentuje rozwód i niefortunny wywiad. "Dalej uważam, że to niezły dowcip"

19
Podziel się:

Tymon Tymański postanowił rzucić nowe światło na sprawę swojego rozstania z żoną. Muzyk twierdzi, że wywiad, w którym przyznał się do zdrad, był żartem, a do rozpadu związku doszło wcześniej.

Tymon Tymański zabrał głos w sprawie rozwodu z Marią
Tymon Tymański zabrał głos w sprawie rozwodu z Marią (East News)

- Chciałbym po raz ostatni odnieść się do sytuacji, która komentowana jest obecnie na łamach wielu portali i czasopism plotkarskich. Sytuacja zaczęła się od niefortunnego wywiadu w Fakcie, którego udzieliłem w momencie dla mnie trudnym, spowodowanym nagłym odejściem mojej małżonki Marii Natalii. Pozwoliłem sobie na żart, że mamy cudowny i otwarty związek oraz, iż jestem poliamorystą. Dalej uważam, że to niezły dowcip, chociaż może nie w tym kontekście - napisał na swoim profilu na Facebooku Tymański.

Przypominamy, że kilka dni wcześniej powiedział w rozmowie z "Faktem", że żyje z Marią Tymańską w otwartym związku, a jego żona jest wyrozumiała i wyluzowana na jego zdrady. W odpowiedzi na wywiad artysty jego partnerka powiedziała, że nie miała pojęcia o takim podejściu męża do ich relacji i że zdecydowała o rozwodzie.

Tymański utrzymuje, że jego małżeństwo było udane i nie chce tłumaczyć, dlaczego się rozpadło.

- Za żart przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni, a w szczególności moją rodzinę oraz najbliższych. Moim zdaniem nasze małżeństwo było udane - mamy dwoje pięknych i mądrych dzieci. Niestety czasami nawet najbardziej stabilne i kochające się pary przeżywają trudniejsze chwile. W naszym przypadku czas pokazał, że niestety nie możemy być już razem mimo naszych starań.

Tymon postanowił również wybaczyć żonie, choć nie doprecyzował, co konkretnie.

- Nie będę podejmował próby wybielenia swojego wizerunku. Wina w tego typu sytuacjach zawsze leży gdzieś pośrodku - w naszym też, ale oszczędźmy sobie szczegółów. Nadal darzę Marię Natalię sympatią oraz szacunkiem i wybaczam jej wszystko - sam o wybaczenie prosiłem ją w ostatnich tygodniach wiele razy. Chciałbym, aby detale naszego małżeństwa oraz rozwodu pozostały w sferze prywatnej i nie zamierzam kontynuować w mediach rozmowy na ten temat. Życzę wszystkim zacnego weekendu - bez plotek, wskazywania palcami i oceniania - napisał na swoim profilu na Facebooku.

Maria i Tymon Tymańscy poznali się, gdy dziewczyna miała 18 lat. Pobrali się w 2013 roku, mają dwoje dzieci. Wcześniej muzyk była w związku z przyjaciółką Marii, Sarą Brylewską.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić