Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Oskar Netkowski
|

"Uwaga" TVN: Dominika Gwit zwierzyła się z nienawistnych opinii na swój temat

13
Podziel się:

Dominika Gwit przyzwyczaiła już media, że chętnie opowiada o swojej tuszy. Tym razem opowiedziała o nienawistnych komentarzach, jakie słyszy pod swoim adresem.

Dominika Gwit
Dominika Gwit (ONS.pl)

Dominika Gwit rozpoznawalność zyskała głównie dzięki mówieniu o swojej wadze i utwierdzaniu fanów, że akceptuje siebie taką, jaka jest. Jednak za silną osobowością stoi krucha kobieta, która dotkliwie przeżywa negatywne opinie na swój temat.

Dominika Gwit była ostatnio gościem "Uwagi", gdzie opowiedziała o swoim małżeństwie i aktualnym stosunku do własnego wyglądu i zbędnych kilogramów, które jak niejednokrotnie mówiła, lubi.

Zobacz także: ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

- Kompleksów możesz się wyzbyć, tylko kiedy pogodzisz się ze sobą. Kiedy nie będzie ważne, jak wyglądasz, a kim jesteś. Twoje zdrowie jest najważniejsze, ale nie jest zagwarantowane, kiedy będziesz cały czas siedzieć na siłowni i jeść zdrowo - tłumaczyła.

- Przeszłam w swojej głowie gigantyczną rewolucję, dowiedziałam się, co jest dla mnie najważniejsze. Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa. Ludzie, którzy wyzbywają się kompleksów, bo są sobą, są wolni - dodała w "Uwadze".

Aktorka ponad rok temu wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Para jest ze sobą szczęśliwa i spełniona. Zresztą, bardzo często mówili o tym w wywiadach.

Niestety, nie wszyscy tak entuzjastycznie odbierają zapewniania o szczęściu przez celebrycką parę. Nie brakuje nienawistnych komentarzy. Internauci nie tylko nie podzielają radości ze względu na udany związek, ale także ze względu na samoakceptację.

- Ludzie mają ogromną potrzebę poczuć się lepsi. Są ludzie, którzy piszą pozytywne rzeczy, a są ludzie, którzy piszą negatywne rzeczy. "Ty durna świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz swojego męża". Idę ulicą i myślę: "Gdzie jesteście ludzie? Pokażcie się". Myślę, że ci ludzie zmagają się czasem z ogromnymi kompleksami i depresją, im trzeba pomóc - wyznała Domonika Gwit.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(13)
Gal Anonim
3 lata temu
Akceptuje siebie bo nie ma innego wyjścia. Ale rzecz polega na tym, że inni jej nie akceptują, a ona udaje, że tego nie widzi.
Alojz
3 lata temu
przecież ona wygląda jak baleron, jeszcze taki w siatce...
Lekarz
3 lata temu
Propagowanie otyłości to wynaturzenie. Niech pokaże wyniki morfologii rozszerzonej.
Wtyle Widz
3 lata temu
A kto to jest? I co mnie obchodzi ona i jej marudzenie w programach TV Nazi?
Mik
3 lata temu
A kto to kurde jest ?
Art
3 lata temu
Osobiście nic nie mam do tej Pani ale niestety jest osobą publiczną i narażona jest tym sposobem na różnego rodzaju komentarze nie zawsze przychylne. Więc albo się wycofuje z show-biznesu albo bierze wszystko na klatę.
I
3 lata temu
Ma schudnąć żeby ludzie jej dali spokój????? Bez komentarza..
K
3 lata temu
I ma rację nie każdy musi być chudy nikt nie powinien jej dyktować jak ma wyglądać..Ci co hejtuja pokażcie swoje zdjęcia ocenimy wasze ciała i twarze .Nikt nie jest idealny
Asa
3 lata temu
Niech się nie żali tylko niech schudnie trochę i dadzą jej spokój
Skrajnie otył...
3 lata temu
Według niej bycie skrajnie otyłą to znaczy zdrowie? Chciałbym zobaczyć jej wyniki, można być troche grubszym ale w jej przypadku to już przesada
xd
3 lata temu
Domikiko, skoro jadą po tobie to dlaczego nie usuniesz się z mediów, po dodzie też jechali i jakoś cisza z nią odpukać od paru miesięcy
olsztynianka
3 lata temu
Pani Dominiko nie przejmować się ludzkim gadaniem. Ludziom języka nikt nie zamknie, gadali i będą gadać. Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę wspaniałego samopoczucia.
Paolo
3 lata temu
Po co wy ją ciągle pokazujcie ? Chyba, że po to by pokazać jak nie dopuszczać do takiego wyglądu
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić