oprac. Karolina Stankiewicz| 

W Sylwestra gwiazdy zarobiły fortunę. Wypłata dla Edyty Górniak poraża

154

Sylwestrowa noc to dla muzyków świetna okazja do zarobku. Największe gwiazdy za 20-minutowy występ zgarnęły krocie. W tym roku najwięcej dostała Edyta Górniak.

Edyta Górniak
Edyta Górniak (East News, Wojciech Strozyk/REPORTER)

Stawki za koncert w sylwestrową noc są zazwyczaj dwukrotnie wyższe niż normalnie. A występy o wiele krótsze niż standardowy koncert. Nic dziwnego, że gwiazdom zależy na tym, by w tę wyjątkową noc pojawić się na którejś z medialnych imprez.

Jak donosi "Super Express", w tym roku najwięcej zgarnęła Edyta Górniak. Za występ w Warszawie dla TVN dostała aż 120 tys. zł. Zaraz za nią na podium plasuje się Beata Kozidrak z kwotą 100 tys. zł. Tyle samo dostał Sławomir, ale za dwa koncerty. Muzyk wystąpił zarówno na Sylwestrze Marzeń z Dwójką w Zakopanem, gdzie jego piosenka "Miłość w Zakopanem" otworzyła całą imprezę, a potem poleciał samolotem na Stadion Śląski do Chorzowa, by i tam rozgrzać publiczność.

Nieco mniej dostała Maryla Rodowicz - 90 tys. zł. Za nią plasuje się Agnieszka Chylińska z kwotą 80 tys. zł, później: Michał Szpak - 70 tys. zł, Michał Wiśniewski - 60 tys. zł, Zenek Martyniuk - 50 tys. zł i Boys - 40 tys. zł. Jest czego zazdrościć, prawda?

Zobacz także: Zobacz też: W Zakopanem królowało disco polo. Polacy zachwyceni!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić