Agnieszka Kwiatkowska| 

WOŚP 2020: Beata Tadla była wolontariuszką. Pokazała legitymację sprzed 26 lat

55
Podziel się:

Beata Tadla przed laty była wolontariuszką WOŚP. W 2020 r. odbywa się 28. finał imprezy. Dziennikarka pochwaliła się identyfikatorem, z którego korzystała podczas jednej z pierwszych edycji kultowej już akcji.

Beata Tadla pokazała legitymację i zdjęcie sprzed 26 lat
Beata Tadla pokazała legitymację i zdjęcie sprzed 26 lat (ONS.pl, Rose Braverman)

Beata Tadla wspiera WOŚP już od 26 lat. Gdy włączyła się do corocznej akcji pomagania potrzebującym, miała niespełna 19 lat. Ostatnio dziennikarka postanowiła pokazać identyfikator, którego używała jako wolontariuszka podczas finału WOŚP w 1994 r. Widać na nim nie tylko logo akcji, które nie zmieniło się od początku - charakterystyczne czerwone serce z białym napisem - ale też zdjęcie młodziutkiej Tadli. Dziennikarka wyglądała uroczo.

Zobacz także: Kamil spłaca dług wobec Jurka Owsiaka. Jego historia chwyta za serce

"A w czasach prehistorycznych identyfikatory WOŚP wyglądały tak! (podczas pierwszego finału jeszcze ich nie było, więc SIĘ MA pamiątkę). Nawrzucajmy dziś wolontariuszom ile się da #wosp #wosp2020 #siema #gramy #milosc #przyjaźń #muzyka #pomaganie" - napisała Tadla na swoim instagramowym profilu, prosząc o wsparcie wszystkich, którzy w całej Polsce oraz poza granicami kraju zbierają pieniądze do puszek.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy działa od 1993 r. W 2020 r. finał akcji, która, wbrew pozorom, trwa cały rok, odbywa się już po raz 28. Co roku pobijany jest rekord zebranych funduszy - w 2019 r. uzyskano kwotę 175 938 717, 56 zł. Jest szansa, by zebrać jeszcze więcej. Obecnie na liczniku fundacji jest prawie 18 mln zł. Jeszcze 2 godziny temu było o 2 mln zł mniej.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić