Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Michał Dziedzic
Michał Dziedzic
|
aktualizacja

Wpadka Kingi Rusin na wizji. Pomyliła katastrofy lotnicze

3
Podziel się:

Jednym z gości "Dzień Dobry TVN" była Natalia Kukulska. Prowadząca program Kinga Rusin chciała porozmawiać z artystką o tragicznej śmierci jej matki. Niestety, coś poszło nie tak...

Kinga Rusin pomyliła się na wizji
Kinga Rusin pomyliła się na wizji (East News, East News)

W sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" prowadzący gościli Natalię Kukulską, Adama Sztabę i Kubę Badacha. Rozmowa dotyczyła koncertu "Życia mała garść", który odbędzie się 26 maja na warszawskim Torwarze. Organizatorzy wydarzenia chcą uczcić pamięć Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego - nieżyjących rodziców Natalii Kukulskiej.

Przypomnijmy, że Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 w katastrofie samolotu Ił-62 "Mikołaj Kopernik", lecącego z Nowego Jorku. Jej córka dopiero niedawno zebrała się na odwagę i wybrała się na miejsce wspomnianej tragedii. Refleksjami podzieliła się z fanami, zamieszczając emocjonalny wpis na Instagramie.

Prowadząca program Kinga Rusin chciała do tego nawiązać i zapytać piosenkarkę o śmierć matki. Niestety, zadając pytanie, popełniła spory błąd.

- Pojechałaś po raz pierwszy od 39 lat na miejsce katastrofy do Lasu Kabackiego… - zaczęła Rusin, ale zdziwiona Kukulska szybko weszła jej w słowo.

- Sprostuję, że nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia, w inne miejsce. To inna katastrofa się tam wydarzyła - wyjaśniła piosenkarka.

Nie uszło to uwadze widzów programu, którzy pisali o wpadce Rusin na fanpage'u programu. Dziennikarka pomyliła katastrofę samolotu z Anną Jantar na pokładzie z katastrofą lotniczą w Lesie Kabackim, do której doszło 9 maja 1987 roku. Pod względem liczby ofiar jest to największa katastrofa lotnicza w historii polskiego lotnictwa. Śmierć poniosły wtedy 183 osoby.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(3)
czesław
2 lata temu
Ona musi mówić a nie myśleć.
czesław
2 lata temu
Ona musi mówić a nie myśleć.
Kleopatra.
2 lata temu
Ludzie, skąd u Was tyle zacietrzewienia? Czy trzeba od razu kogoś zamordować? Czy nigdy nikt z Was się nie pomylił? Wyłazi z Was prostactwo... Trochę normalności na Boga!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić