oprac. Grzegorz Kłos| 

Znamy imię córeczki Antoniny Turnau i Marka Kondrata. "Skradła jego serce"

0

W końcu wiemy, jak nazywa się pierwsze dziecko Kondrata i Antonimy. Małżeństwo postawiło na popularne ostatnio imię.

Wybrali popularne imię dla swojej córeczki
Wybrali popularne imię dla swojej córeczki (East News)

Kiedy związek Marka Kondrata z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau wyszedł na jaw, para nie schodziła z pierwszy stron gazet. Plotki podsycał fakt, że aktor znał swoją wybrankę od dziecka, ponieważ przyjaźnił się z jej ojcem, Grzegorzem Turnauem. Spekulacje na temat ich relacji absolutnie im nie zaszkodziły.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Nino o biznesie: znany aktor miał sieć restauracji. Splajtował

Para pobrała się w Krakowie, a na uroczystości pojawili się tylko najbliżsi. Szybko okazało się, że Antonina jest w ciąży, a małżeństwo zdecydowało się na przeprowadzkę do Francji.

- Potwierdzamy, że zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami, jednakże zaznaczamy, że nie udzielamy zgody na rozpowszechnianie informacji dotyczących ścisłej sfery naszego życia prywatnego; w szczególności te odnoszące się do miejsca narodzin naszego dziecka, sposobu jego wychowania, płci czy imienia są przez nas bezwzględnie chronione. Cenimy prywatność całej naszej rodziny - napisali Kondrat i Turnau w oświadczeniu dla mediów.

W ostatnim wywiadzie dla magazynu "Uroda życia" Grzegorz Turnau w końcu zdradził płeć dziecka. Muzyk przyznał, że jest dziadkiem uroczej dziewczynki.

Teraz do mediów przedostała się informacja o imieniu pociechy. Jak donosi "Dobry tydzień", dziewczynka nosi imię Helena. W tygodniku czytamy też, że cała trójka zdążyła już odwiedzić Kraków na Boże Narodzenie.

- Jest bardzo szczęśliwy. Na sto procent oddaje się ojcostwu. Mała Helenka skradła jego serce - zdradził znajomy Marka Kondrata w rozmowie z tygodnikiem.

Przypomnijmy, że aktor ma już dwoje dzieci z poprzedniego związku: 39-letniego Wojciecha i 45-letniego Mikołaja.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić