Wróć na
Marianna Fijewska
Marianna Fijewska
|
aktualizacja

W sieci pojawiło się kolejne nagranie. Biją ją i wyzywają "Przepraszaj na kolanach!"

65
Podziel się

Do sieci trafiło kolejne nagranie przedstawiające bójkę nastolatek. Dziewczyny biją i wyzywają szkolną "koleżankę". Internauta, który opublikował film twierdzi, że widoczne na nim dziewczyny to uczennice gdańskiego gimnazjum, które w ubiegły czwartek brutalnie napadły na 14-latkę.

W sieci pojawiło się kolejne nagranie. Biją ją i wyzywają "Przepraszaj na kolanach!"
(screen, YouTube)
bCYfkqZh

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie, na którym widać, jak grupa nastolatek wyzywa "koleżankę". "Przepraszaj na kolanach. Na kolana, albo ja cię tam położę normalnie!" krzyczy jedna z dziewczyn. "Na kolana! Na kolana!" wtórują jej pozostałe.

Atakowana dziewczyna nie klęka, powtarza w kółko, żeby inne nie dotykały jej, ani nie nagrywały. "Nie pozwalam ci żebyś mnie nagrywała". "A co ty k** możesz?" słyszy w odpowiedzi. Nagle zostaje uderzona w twarz i wywraca się na ziemię. Później, szybko wstaje i odchodzi. Po drodze jest szarpana, ale udaje jej się wyrwać.
"Leci na fejsa!" krzyczy za nią nastolatka filmująca całe zdarzenie.

bCYfkqZj

Internauta, który opublikował wideo twierdzi, że nagranie znalazł na Facebooku, a widoczne na nim dziewczyny to uczennice gdańskiego gimnazjum, które w ostatni czwartek skatowały znajomą ze szkoły. Nagranie z brutalnej napaści pojawiło się w sieci w ostatni piątek i wywołało powszechne oburzenie. Widać na nim, jak grupa dziewczyn znęca się nad nastolatką. Ciągną ją za włosy, biją i kopią po głowie. Wyjaśnieniem zdarzenia zajmuje się policja.

bCYfkqZK
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(65)
Cielawy24
3 lata temu
Potraktować je jak pełnoletnie osoby, i do pierdla z nimi. Patologie trzeba niszczyć w zarodku.
oiug
3 lata temu
Wizerunki tych "odważnych koleżanek" i im podobnych pokazywać w telewizji
Anna
3 lata temu
Mam nadzieję że te "koleżanki" zostaną w należyty sposób ukarane.
bCYfkqZL
płk Cyngiel
3 lata temu
To nie jest bójka. Bójka jest wtedy, gdy obie strony są aktywne fizyczne. To jest napaść, bandycka napaść, taki czyn zabroniony ma inny ciężar gatunkowy. To jest pobicie z zamiarem bezpośrednim i to przemyślanym, dolus directus praemeditatus, a nawet kierunkowym. Bo trudno żeby kogoś bito, kto nawet się biernie nie broni, a jest to wszytko świadomie rejestrowane przez nie tyle świadków, co uczestników zdarzenia, a byłoby to potem, w ramach czynności dochodzeniowych, traktowane jako bójka. To nie jest bójka! To jest pobicie, ciężkie pobicie ze świadomym, i to zbiorowym, zamiarem bezpośrednim oraz minimum nieudzielenie pomocy i zaniechanie dokonywania czynu zabronionego, z czego oba działania obligatoryjnie wymaga kodeks karny na zarówno uczestnikach, nawet biernych, jak i nawet na postronnych świadkach. Dla tego nie tylko sprawczynie czynu są przestępczyniami, jak i nawet te osoby, które to rejestrują komórkami i biernie, bez reakcji czynnych, mających na celu przerwanie procederu.
mami
3 lata temu
Patologia w Gimnazjach to codzienność.Nauczyciel nie moze wymagać dyscypliny aby nie został uznanym stosującym przemoc,ksiądz mysli tylko o swej wypłacie i emeryturze z państwowej kasy, a rodzice czesto patologiczni wspieraja swe rozwydrzone bachory w pogardzaniu nauczycielami.Wiec bezkarna patologia wygrywa.
Najnowsze komentarze (65)
Oburzona
3 lata temu
Rodzicom wychowującym te i im podobne degeneratki należy w trybie pilnym odebrać prawa rodzicielskie i 500+, a panienki-bandytki umieścić na koszt tych rodziców w więzieniu, bo traktowanie ich występków jak postępowania dzieci, którym coś się przydarzyło incydentalnie dzieci nie powinno mieć miejsca.
gregor
3 lata temu
Po pierwsze, za pobicie powinny odpowiadać tak jak za próbę zabicia, bo każdy kto kogoś biję może, a nawet często chce go zabić. Kary powinny być od 10 lat w wzwyż za taki wybryk, a po drugie każdy kto patrzył,a nie reagował powinien płacić karę nie mniejszą niż 10 tys zł i to w każdym przypadku. Dopiero wtedy może by ludzie zrozumieli, że bicie się jest ciężkim przestępstwem. Bo nie dość, że atakuje się drugiego człowieka, to dla wierzących powinien to być atak na Boga, bo człowiek niby na jego podobieństwo jest. Zero litości dla przemocy i nie ważne czy osób dorosłych czy dzieci, za przemoc każdy powinien surowo odpowiadać.
LEWEK1
3 lata temu
WYCHOWANIE WYNOSI SIE Z DOMU NIE SZKOLA,NIE KOSCIOL TYLKO RODZICE.PRZEZ 27 LAT WOLNEJ POLSKI SYSTEM WYGENEROWAL TYP SPOLECZENSTAWA-PRACOWAC 12 GODZ. NA DODATEK SOBOTE I W NIEDZIELE PORAFIA TYLKO SPLODZIC I URODZIC,A CHOWAC DZIECI I MLODZIEZ MA ULICA.RODZICE NIE MAJA CZASU ZAJMOWAC SIE DZIECMI,PO DRUGIE -MEDIA CO TAM JEST-AGRESJA I PRZEMOC NO I MAMY TO CO MAMY.
też matka
3 lata temu
Jak ktoś wcześniej zauważył, to nie kwestia gimbazy to kwestia wychowania. te same dziewczęta w 7 czy 8 klasie jeszcze łatwiej dopadną 8-latkę i co wtedy powiecie? Należy zmienić system wychowania, odbudować szacunek rodzica i nauczyciela w społeczeństwie oraz stworzyć perspektywy dla młodzieży, ot co....
edward-38
3 lata temu
bydło należy eliminować wsadzając do pierdla .. i tak powinna postąpić policja. Nie może być przyzwolenia na pogardę dla innego człowieka. Mało tego ! Rodzice powinni zapłacić tej dziewczynie odszkodowanie..za to
ruda
3 lata temu
na miejscu tych matek ogolila bym te agresorki na lyso za kare !!! jesli to nie patologia to dostana kare , mam nadzieje !
i
3 lata temu
Taka w przyszłości zamorduje męża albo swoje dzieci bez zmrużenia oka z uśmiechem na twarzy
gg
3 lata temu
za kratki z gówniarami osądzić jak dorosłe!!!
bCYfkqZD
dro
3 lata temu
PO zbiera wszędzie żniwo swojej wredności, jątrzenia i siania nienawiści
anallytyk
3 lata temu
to mlodziezowka PO.
Czym Jasiu ty...
3 lata temu
Człowiek nie zmienia się .Te kobiety będą ciągłym zagrożeniem.
Czym Jasiu ty...
3 lata temu
Człowiek nie zmienia się .Te kobiety będą ciągłym zagrożeniem.
Czym Jasiu ty...
3 lata temu
Człowiek nie zmienia się .Te kobiety będą ciągłym zagrożeniem.
er
3 lata temu
Ciekawe co na to Ci rodzice, którzy tak ochoczo wędrowali przeciw likwidacji gimnazjów z nauczycielami, którzy jak wiadomo( wszystkim pozostałym rodzicom ) nie mają pojęcia (lub strach) co dzieje się w ich szkole. znam takich- są to najczęściej dobrze sytuowane snoby, załatwiające gmnazja wielojęzyczne lub elitarne. Dla nich to faktyczie tragedia, ich dzieci bedą chodziły z równymi sobie a nie w wymarzonych wylęgarniach tzw. elit
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić