Adam Bednarek
Adam Bednarek| 

Apple potwierdza: nowe iPhone'y zobaczymy 12 września. Jeden z nich to iPhone XS

9
Podziel się:

Apple wie, że cały świat technologii koncentruje się na targach IFA 2018, więc… gigant postanowił od branżowej imprezy wszystkich odciągnąć. I zapowiada własne show - a iPhone XS ma być jedną z gwiazd.

Nadchodzi następca iPhone'a X - iPhone XS
Nadchodzi następca iPhone'a X - iPhone XS (9T05Mac)

Apple poinformował, że 12 września zaprezentowane zostaną nowe iPhone'y. Gigant kradnie więc show wszystkim firmom, które właśnie są na IFA 2018 - my też jesteśmy - i pokazuje swoje nowe produkty. Tym bardziej, że już ruszyła lawina plotek na temat tego, co zobaczymy podczas konferencji. Ta ma odbyć się o godzinie 19:00 (czasu polskiego) w Steve Jobs Theater, znajdującym się w kampusie firmy w Cupertino.

Nowość od Apple: iPhone XS

Serwis 9to5mac popsuł niespodziankę (albo zaostrzył apetyt oczekujących) i zamieścił zdjęcia prasowe, które mają przedstawiać modele iPhone XS. Czyli nowość od Apple.

Mniejsze urządzenie na powyższym zdjęciu ma być odświeżoną wersją iPhone'a X, a większy model to iPhone XS Plus z 6,5-calowym ekranem OLED.

Nowy i tani iPhone?

O odświeżeniu iPhone'a X przez Apple plotkuje się od dłuższego czasu. Według pogłosek, Apple szykuje na ten rok trzy nowe modele. Wiemy o dwóch iPhone'ach XS, a co z trzecim urządzeniem? Być może będzie to "budżetowy iPhone", o którym również wiele się od miesięcy mówi. Model miałby zostać wprowadzony do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych w cenie między 649 dol. a 749 dol. Może więc "wskoczyć" na miejsce iPhone'ów 8 i 8 Plus — stanie się bardziej przystępnym cenowo modelem dla osób, którym podoba się iPhone X, ale niekoniecznie chcą wydać na niego gigantyczną kwotę.

Gigantyczną, czyli ponad 5 tys. zł - przypomnijmy, że ubiegłoroczny iPhone X kosztował w Polsce 4979 zł.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić