oprac. Bolesław Breczko| 

Humble Bundle w listopadzie 2019 zapowiada się wyśmienicie

0
Podziel się:

W listopadowym wydaniu Humble Bundle będzie można na zawsze zgarnąć "Call of Duty WWII", "Crash Bandicoot Insane Trilogy" i "Spyro Reignited Trilogy". To jedynie pierwszy trzy tytułu, ale już one same zapowiadają przyjemny listopad przed komputerem.

Humble Bundle. "Call of Duty WWII" jest zdecydowaną perełką w listopadowym zestawieniu
Humble Bundle. "Call of Duty WWII" jest zdecydowaną perełką w listopadowym zestawieniu (Materiały prasowe)

W Humble Monthlymożna co miesiąc otrzymać inne gry za 12 dolarów. Chociaż oferta zmienia się co każde 30 dni, to gry można zachować na stałe na platformie Steam. Na stronie Humble Bundle można zobaczyć już pierwsze trzy propozycje na listopad. To gry o łącznej wartości 140 dolarów.

1 listopada do wspomnianej trójki dołączą cztery kolejne gry, a wszystkie siedem tytułów będzie można kupić za tę samą cenę 12 dolarów (ok 50 zł). Aby skorzystać z promocji trzeba się do niej zapisać przed rozpoczęciem się kolejnego miesiąca.

"Call of Duty WWII" to powrót serii do korzeni i do realiów drugiej wojny światowej. Wracamy do okresu, gdy rozpoczęły się działania Amerykanów w Europie. Bierzemy udział w D-Day, czyli desancie aliantów na normandzką plażę 6 czerwca 1944 roku. To tylko początek zmagań, bo udamy się też w głąb Francji i Niemiec, gdzie czeka nas brutalna walka z niemieckimi oddziałami

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić