Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Michał Skorupka
|

Sprzedawca był w szoku. Jeleń zdemolował sklep ze smartfonami [WIDEO]

2
Podziel się:

Sprzedawca pracował przy komputerze, gdy nagle wydarzyło się coś niespotykanego. Przez okno sklepu ze smartfonami wpadł jeleń. - Usłyszałem ogromny trzask. Byłem zszokowany - relacjonował pracownik.

Jeleń wpadł do salonu ze smartfonami
Jeleń wpadł do salonu ze smartfonami (Youtube.com)

Eric Schraud - menadżer i sprzedawca w sklepie ze smartfonami w Scranton, w stanie Pensylwania w USA, jak co dzień przyszedł do pracy. Mężczyzna nie spodziewał się, że już za kilka godzin przeżyje prawdziwe chwile grozy. Pracownik zrobił sobie kawę i usiadł do komputera, gdy nagle, usłyszał ogromny huk.

- Usłyszałem głośny trzask. Nagle zobaczyłem dużo szkła. Nie wiedziałem co robić, byłem w szoku - relacjonował Schraud.

W pierwszym momencie, menadżer sklepu z telefonami komórkowymi mógł pomyśleć, że to napad. Po chwili zobaczył, że to nie ludzie, a jeleń rozbił szybę w salonie. Zwierzę zachowywało się bardzo chaotycznie, z relacji pracownika wynikało, że kilkukrotnie wybiegało i wracało do sklepu.

Poniższe wideo pokazuje spokojne chwile w salonie tuż przed niespotykanym wydarzeniem, moment kiedy zwierzę wbiega do salonu oraz relację pracownika.

Przerażony pracownik postanowił zadzwonić na policję.

- Jeleń wbiegł do salonu, zachowywał się bardzo chaotycznie. Wskakiwał do sklepu i z niego uciekał. Zrobił to co najmniej cztery razy. Próbował wyrwać drzwi, byłem w szoku, ale w końcu zdecydowałem się zadzwonić na policję - relacjonował menadżer.

Schraud przyznaje, że czuł się bezpieczniej dzięki szklanej przegrodzie, za którą się znajdował. Całe zdarzenie trwało zaledwie kilka minut. Chociaż nie ucierpiał żaden drogi sprzęt, jeleń zdemolował salon rozbijając szyby. Szkody, które wyrządził wyceniono na 2600 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(2)
Franz
3 lata temu
Bo to zły jeleń był
Pepe
3 lata temu
Zwierzak po prostu nie lubi telefonów. To pewnie pierwszy z jego ataków na salony sprzedaży..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić