Ilona Raczyńska
Ilona Raczyńska| 
aktualizacja 

Polski Bus zaskoczył. Nowe udogodnienia już od czerwca

5
Podziel się:

Polski Bus ogłosił wakacyjny rozkład jazdy. Można już rezerwować bilety za 1 zł z wyjazdem od 1 czerwca do 5 września br., ale to nie wszystko. Przewoźnik wprowadza długo wyczekiwaną możliwość rezerwacji miejsc. I to jest hit!

Polski Bus zaskoczył. Nowe udogodnienia już od czerwca
(East News, STANISLAW KOWALCZUK)

Oznacza to koniec walki o miejsca, która nierzadko miała miejsce zaraz po otwarciu drzwi autokaru. Od teraz każdy może wybrać swoje ulubione miejsce już podczas rezerwacji – standardowe (w systemie oznaczone kolorem zielonym) lub premium (żółtym, niebieskim lub pomarańczowym).

To drugie rozwiązanie to coś dla pasażerów, którzy cenią sobie dodatkowe udogodnienia w trakcie podróży. Te, najpopularniejsze miejscówki, posiadają większą przestrzeń na nogi, możliwość podróży przy stolikach oraz przy przedniej szybie na górnym pokładzie. Co ważne, wybór miejsca będzie kosztował tylko 5 zł.

- Wprowadzając możliwość rezerwacji miejsc spełniamy największe życzenie naszych pasażerów. Każdego dnia otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie tej usługi do naszej oferty. Jestem przekonany, że dzięki możliwości wyboru ulubionego miejsca w autokarze podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej komfortowa. A to wszystko w najważniejszym momencie w roku, czyli przed wakacjami – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

W związku z wprowadzeniem rezerwacji miejsc numerowanych, aby odbyć podróż należy posiadać i okazać kierowcy bilet – wydrukowany lub wyświetlony na urządzeniu mobilnym (nie tylko sam numer). Przewoźnik przygotował specjalny film instruktarzowy, z którego można się dowiedzieć jak sprawnie wybrać miejsce w autokarze.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić