Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Wojciech Gojke
Wojciech Gojke
|

Wizz Air otworzył siedem nowych tras z Warszawy

1
Podziel się:

Węgierski przewoźnik Wizz Air, dzięki dodaniu siódmego samolotu do bazy na Lotnisku Chopina, uruchomił aż 7 nowych tras z Warszawy - w tym do Bratysławy, Bukaresztu i Nicei. Ceny biletów rozpoczynają się już od 39 zł.

Wizz Air otworzył siedem nowych tras z Warszawy
(Shutterstock.com)

To informacja, która z pewnością ucieszy wielu pasażerów, ponieważ umożliwi odwiedzenie kilku ciekawych miast Europy za niewielkie pieniądze.
– Rozbudowa naszej floty i załogi pozwoliły na uruchomienie siedmiu nowych, długo oczekiwanych tras, dzięki czemu połączyliśmy stolicę Polski z kolejnymi trzema stolicami i czterema turystycznymi kierunkami – mówił podczas konferencji Gabor Vasarhelyi, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Wizz Air poleci z Warszawy do Agadiru (Maroko), Lamezia Terme (Włochy) i Lyonu (Francja)
, dwa razy w tygodniu do Kijowa (Ukraina)
i Nicei (Francja), trzy razy w tygodniu do Bratysławy (Słowacja)
, a do Bukaresztu (Rumunia) – aż cztery razy w tygodniu.

Najtańsze bilety można znaleźć do Bratysławy (od 39 zł), Kijowa (od 59 zł) oraz Lamezia Terme i Lyon (od 89 zł). W przypadku pozostałych, nowych kierunków, za lot w jedną stronę zapłacimy od 109 zł.

Zobacz także: Wypoczynek w kraju? Zobacz, gdzie pogoda będzie najlepsza

Przedstawiciel linii przypomniał, że Warszawa to jedno z pierwszych miast, w których linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Od tego czasu przewiozła ze stolicy Polski ponad 14 mln pasażerów do 49 różnych miast w 25 krajach. W pierwszej połowie 2017 r. przewoźnik obsłużył na warszawskich trasach ponad milion osób. W bazie na Lotnisku Chopina Wizz Air posiada m.in. trzy airbusy A321 i zatrudnia ponad 250-osobową załogę.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
PIRAMIDA STRA...
5 lata temu
Czy oni nie sprzedają biletów taniej niż OLT?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić